Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki pistolet wybrać na początek do 200zł


Recommended Posts

Wiem że to bardzo oszczędna replika ale i tak cena gazu GG to przesada

Nie jest to najtańsza rzecz pod słońcem, ale jeśli nie zużywasz dziesiątków magazynków tygodniowo, to na swoje też starcza. Jeśli szukasz metod alternatywnych, zajrzyj do tematu ze strzelaniem "prawie za darmo" w podforum "Gazy".

Przygotuj się jednak na to, że na tych wszystkich cudownych metodach możesz się ciut przejechać, zwłaszcza jak szybko się zniechęcasz albo nie lubisz wydawać kasy z widokiem na długofalowe korzyści.

 

Tak czy inaczej, polecam Tobie postawę kolegi powyżej. Też zaczynałem od gaziaka i poważnie nadszarpnęło to moje kieszonkowe, wtedy. A nie było takich replik jak polecana Ci beretta STTI/MP5k Galaxy, a co dopiero za takie pieniądze.

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites

Przyjacielu, po pierwsze - odpuść sobie replikę na Co2 - za duża moc wylotowa, i nie postrzelasz się w budynkach. Nie popełnij tego błędu co ja 2 lata temu, i nie kupuj żadnego pistoletu, czy to gazowego czy elektrycznego na pierwszą replikę. Będziesz później szukał frajera żeby mu to wcisnąć. Za 200zł powinieneś już dostać używaną replikę AEG, z metalowym Gearboxem, i nie mówię tu bynajmniej o CM028. Przykładowo - tutaj masz MP5K PDW od Galaxy, która już w stocku przebija większość klamek nad którymi się zastnawiasz. Będziesz miał świetną replikę do budynków, a i w lesie na bliskie dystanse nie będzie kiepsko. Poza tym taka replika nadaje się do tuningu, i możesz z niej zrobić na prawdę konkretną kosiarkę. A jak AS ci się znudzi, to bez problemu ją sprzedasz.

 

Co do twojej MP5, sprzedawca pisze ,,Replika w 100% sprawna i chyba kompletna,, nie zachęca do kupna

 

 

Jest milion tematów o tym Rugerze. Chcesz kupić pistolet na gaz i masz problem, że gaz jest drogi? Wyciągnij z tego jakie konsekwencje Panie drogi...

Kup AEGa i nie będziesz miał tego problemu.

 

Jednak mając swojego posta wolałem tu napisac, ale wejdę w wyszukiwarkę, a co do gazu wiem że utrzymanie drogie, ale ja tylko wyraziłem opinie na temat GG, lecz replikę na Co2 spokojnie utrzymam, a każdy wie że pistolet na gazie jest bardziej realistyczny, ma lepszy BB niż elektryki, większą siłę ( chodzi mi tylko o pistolety AEP) i dźwięk podczas strzału jest o niebo lepsza od elektryka.

 

A co do AEG to ja po prostu wolę pistolety, sam w sumie nie wiem dlaczego, wiec takowego szukam, a co do rugera Mk1

Może mi ktoś go dokładniej opisać?

Ja chcę pistolet na broń ,, główną,, nie na boczniaka, na ile starczy jedno nabicie rugera a beretty? Proszę o wypowiedzi osób posiadających te modele, bo myślę że kupie albo ten albo drugi jednak chciałbym trochę poczytać na temat tego i tego

Edited by erykxdxd
Link to post
Share on other sites

W przypadku pistoletów gazowych musisz się jeszcze liczyć z tym, że magazynki kosztują >60zł, a "bieganie" z jednym magazynkiem będzie upierdliwe, bo będziesz musiał doładować kulki ręcznie. Nie dosypiesz ich jak do hicapa. Poza tym pamiętaj że w zimie sobie nie postrzelasz.

Dalej - w przypadku tanich gazówek ten "realizm" na którym tak bardzo ci zależy jest umowny, gdyż albo rezygnujesz z BB, a nawet jak masz pistolet z BB, to i tak z plastikowym zamkiem (mówimy o twojej kategorii cenowej), który nie daje tyle "frajdy" co metalowy. Rób co uważasz, Każdy człowiek uczy się na błędach, z tym że chyba lepiej na cudzych niż na własnych, czyż nie? :icon_razz2:

Link to post
Share on other sites

Chłopcze - a czytałeś w ogóle tematy o nich?? To, co podałeś z Allezło nie nada się za bardzo do niczego - że o twoim "przebiciu puszki" nie wspominając. Nie lepiej - jak byś tylko do tego chciał kupić pistolet - brać wiatrówkę?? Bo do 200zł poza pistoletami możesz kupić sobie strzelbę sprężynową. I lepiej byś na tym wyszedł. Tuning AEPa nie zamyka się w wymianie sprężyny - raz, że po sklepach nie znajdziesz za bardzo części do tuningu ich, a sama sprężyna jest znacznie mniejsza od normalnej, AEGowej.

 

Masz 200zł (załóżmy, że je masz) - GBB odpada, bo to nie ta półka. EBB podobnie - bo w tej kwocie to złom. Co zostaje?? NBB (więc taka Beretta STTI - i odpuść sobie CO2 - chcesz gaziaka, a gaz dla Ciebie jest drogi :icon_confused: - CO2 często robi problemy, w tak tanich replikach szczególnie), albo Shotguna (AGM 003 i M56, M58 DE). Albo Używki (nowyś, więc nie polecam).

Link to post
Share on other sites

Chcesz przebijać puszki kup wiatrówkę w zestawie z CO2, kulkami, tarczami (Cena ok 180zł na allegro).

 

Lepsza będzie cyma 030 niż ta elektryczna beretta, da się dać baterie lipo, co do lufy i mocniejszej sprężyny, moim zdaniem bez sensu.

 

Ja bym brał berette(GG), kulki, green gas, okulary.

Edited by 4der
Link to post
Share on other sites

Co do waszych wypowiedzi ( dwóch ostatnich )

KapitanBomba04

 

 

Myślę że strzelba powinna strzelać wieloma kulkami na mały zasięg, tak jak w orginale, a z tego co słyszałem to mają duży zasięg, i strzelaja jedną kulką z wyjątkiem tej trójfulowej.

Myślę też że wiatrówka fajna, mocna, lecz często są podobno awaryjnę (bynajmniej za tą cenę), a poza tym strzelanie z wiatrówki do ludzi to jednak nie to co toważyska rozgrywka ASG :-D

 

4der

 

 

Czemu uważasz za dodanie mocniejszej sprężyny i lufy za bezsens?

Lufa zwiększyła by celność, a sprężyna moc, oczywiście żeby pistolet podołał, dodajemy li-pol-kę, a nawet bez wymiany sprężyny li-pol są lepsze na zimę, a z tego co widziałem na youtube.pl to tryb auto wali jak z mini uzi ( w wersji ostrej) i można oddawać szybciej pojedyncze strzały. Jednak myślę że beretta jest ciekawym wyborem, ale mam pytanko, jaki jest dźwięk po oddaniu strzału oraz jak chodzi spust?

Link to post
Share on other sites

Dźwięki na YT masz od groma. Co do tej lufy i sprężyny, to jest bezsens dlatego, że mocniejszej spręzyny bebechy nie wytrzymają, musiałbyś ściągać rzeczy zza granicy. Tanio by cię to nei wyszło. Zresztą poszukaj tematu AEP- podkręcamy do 400fps to co nieco sie dowiesz =]

 

Jesli o glocka chodzi to mysle że danie delikatnie lepszej spręzyny nie rozwali AEP-a , mi chodzilo z 200 na 250 np a nie na 400 :-D

A lufa dlaczego nie może być wymieniona? Raczej bebechów nie rozwali a w najtańszym gaziku moszna to spokojnie wymienić

 

Edit:

Jednak wejda na yt i poszukam tego tematu

Edited by erykxdxd
Link to post
Share on other sites

Witam, Chciałbym kupić pistolet i proszę was o poradę.

Najbardziej interesuje mnie Ruger Mk1 , lub Glock 23 Kjw

Co byście polecali? W który będzie bardziej oszczędny w użytkowaniu?

 

Może macie jakieś propozycje innych pistoletów?

Wiem, że może pistolet jako broń główna to nienajlepsze rozwiązanie, ale jakoś bardziej mnie one interesują niż ak-47 lub inne. Proszę was o pomoc, jestem nowy na forum.

 

 

To żeś sobie znalazł odpowiedni moment na zakup klamki... Jest coraz chłodniej, zbliża się zima więc na gaziaki już trochę za późno. O AEP'ach zapomnij bo to nie jest warte nawet złotówki. Nie słuchaj ludzi, którzy proponują Ci tego typu namiastki prawdziwej klamki. Widziałem kilka razy jak takie coś strzela i prawdę mówiąc to nie nadaje się nawet do budynku. Poczekaj parę miesięcy, przez ten czas odłóż trochę kasy i w zimie tudzież wiosną, kup jakiegoś lepszego gaziaka.

Edited by rumak
Link to post
Share on other sites

Bo nie dasz sprężyny od AEG'a do pistoletu, po precyzyjna lufa w pistolecie z tak niewielkim zasięgiem ?

Chcesz to kup, ale jak dla mnie jako broń podstawowa ma za mały zasięg.

 

Teraz na Taiwangun pojawił się mossberg, więc mógłbyś wziąść berettę i tą właśnie strzelbe jeśli jeszcze będzie.

Link to post
Share on other sites

Co do zbrojowni, raczej jakimś gościom nie do końca bym wierzył jeśli piszą że ich klamka jest nowa, wiecie sami jak to jest, a co do AEP cm.030 jaki to ma zasięg?

Możesz dać link do tego mossberg-a? Bo jakoś go nie widzę, może już nie ma :-D

Edited by Buniek92
Link to post
Share on other sites

Taa mossberga mam i polecę shorta. Mam long, fakt fajnei wygląda, ale z shortem łatwiej do budynku i szybciej się wychylisz zza drzewa.

Piszę z własnego doświadczenia.

Ja natomiast polecę wersje z kolbą. Co prawda akurat AGMa w wersji short nie miałem, ale miałem (lub mam) M47 i CM 028 B w wersji short (czyt. w M47 kolby oryginalnie nie było, a w Cymce była, ale sobie odpadła). Celowanie z możliwością oparcia repliki o ramię jest dużo lepsze niż bez. Zgodzę się natomiast, że z krótką bronią łatwiej walczyć w budynku.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...