Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zombie Night 4 - 11/12 października 2013


Recommended Posts

Witam :icon_smile: Szukam chętnych do wzięcia udziału w tegorocznej edycji Zombie Night. Kto nie słyszał jeszcze o tej imprezie, może poznać szczegóły na stronie z poprzedniej edycji - http://hindus.pl/zombienight3/

 

Tymczasem do zainteresowanych mam pytanie - gdzie zorganizować imprezę? W zeszłym roku był to Fort Gostomie, ale niestety dla wielu osób była to miejscówka nieosiągalna ze względów na transport. Dlatego w tym roku padła propozycja, żeby impreza odbyła się na terenie jednostki w Pierwoszynie. A może macie jakieś inne propozycje? Będę wdzięczny za wszelkie uwagi.

 

W razie czego równolegle wątek toczy się na facebookowym wydarzeniu https://www.facebook...27289597302806/ ale jeśli ktoś nie uznaje tej formy komunikacji, zapraszam do odpisywania tutaj :icon_smile:

Edited by hindus
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Termin: 12/13 października 2013

 

przyjazd: 17:00

start: 18:00

planowane zakończenie: 02:00

 

Oficjalna strona imprezy -> http://www.hindus.pl/zombienight4/

 

Miejsce: Pierwoszyno albo Grabówek (zobaczymy co uda się załatwić).

 

Niestety nie mogę edytować pierwszego postu, więc jeśli jakiś moderator tu zajrzy, prosiłbym o połączenie postów.

Link to post
Share on other sites

Obie wymienione miejscówki są średnie, a wręcz słabe. Dojazd i zaparkowanie pojazdu w Pierwoszynie to rosyjska ruletka, szczególnie jeśli zaczynają się opady atmosferyczne, wszystko zamienia się w kartoflisko. Z kolei teren po byłej JW w Grabówku, też nie jest rewelacyjny pod względem parkowania pojazdu, płaszczyzna postojowa jest pełna szkła, gruzu i innych śmieci, wieczorami można się tam natknąć na miejscowy element kibolsko-gówniaterski. Poza tym w Grabówku szału nie ma jeśli idzie o zabudowania. Wydaję mi się, że jednak fort GOSTOMIE byłoby najlepszym rozwiązaniem. Czy zorganizowanie transportu jest aż takie trudne? To już zależy od uczestników imprezy. Nie raz nie dwa na niedzielne jebanki strzelanki ludzie się potrafią skrzyknąć w kilka osób i jechać jednym autem, podobnie na imprezy ogólnokrajowe tj. np. Combat Alert, czy też Panzerfaust, jeśli zrobi się odpowiednio wcześniej rozeznanie nie ma problemu ze znalezieniem pojazdu. Można przecież założyć w temacie zgłoszenia się kierowców i pojazdów skąd jadą. Trudno zrzucić się się po np. 5 - 8 złotych na paliwo i dać je kierowcy? Gostomie nie jest w innej galaktyce i z 3miasta można się zebrać we wcześniej ustalonym miejscu i dojechać, a auto nie spali tony etyliny, czy oleju napędowego. Mnie jakoś to nie sprawiało problemu, zarówno jako kierowcy, czy też pasażerowi. Za Gostomiem przemawia także stosowna infrastruktura, co w przypadku Pierwoszyna, czy Grabówka ma się nijak.

Edited by luis
Link to post
Share on other sites

Już pisałem na fb ale napiszę tu również.

 

Czekam na decyzję właściciela terenu w Pierwoszynie. Zobaczymy co odpowie i najwyżej będziemy kombinować dalej. W Gostomiu byliśmy w zeszłym roku i było naprawdę świetnie, jeśli chodzi o infrastrukturę itd. Natomiast dojazd jest tragiczny i też myślałem, że ludzie się zbiorą i przyjadą. Udało się ok. 30 osobom. To absolutne minimum na Zombie Night, więc wolę mieć 50 na Pierwoszynie niż 30 na Gostomiu. Tak w ogóle nie musi być żadnych zabudowań, można rozstawić parę namiotów i też będzie spoko, najważniejsi są ludzie, a za Gostomiem tych opowiedziało się 13-tu. Trochę mało.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Niestety właściciel terenu w Pierwoszynie nie zgodził się na organizowanie tam imprezy, wobec czego pozostaje nam Grabówek. Będziemy tam siedzieć cały dzień i zabezpieczać teren, więc nie powinno być źle, chociaż wiadomo - ostrożności nigdy za wiele i niestety, ale jest ona wymagana także od każdego uczestnika.

 

Przy okazji udało się zrobić plakat - www.hindus.pl/zombienight4/media/plakat1.jpg - zapraszam do rozreklamowania po lokalnych forach, bo pewnie nie każdy zagląda do działu imprez ogólnopolskich :icon_smile:

Edited by hindus
Link to post
Share on other sites

Zacznę od drugiego pytania - nie, organizujemy to na Pomorzu :)

Jeśli zaś chodzi o filmiki, to prawdę mówiąc - tak, jest taki filmik, z 2. edycji Zombie Night (sprzed 2 lat) ale kompletnie o nim zapomniałem. Jest jeszcze na kamerze, postaram się go wydobyć i wrzucić :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...