Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika G36 od GFC GUNS [GFG14]


Recommended Posts

Witam.

Słyszałem, że to tak naprawdę firma JG i chciałbym kupić tą replikę aczkolwiek jestem zaniepokojony wagą.

W przypadku JG608 jej waga wynosi 3KG natomiast GFG14 2,5KG.

Na replikę+kulki mam do wydania 400zł, chętnie kupiłbym cm.028 lub jg608 ze sklepu gunfire, jednak już wszystkie wyszły. Kontaktowałem się ze sklepem i nie przewidują nowej dostawy.

Chciałbym kupić replikę do tygodnia. Czy GFG14 jest dobrym wyborem ?

I co z tą wagą ? Widzę, że gearbox v3, ale co sprawia że jest lżejsza o 500 gram ?

 

JG608 w ręku miałem, strzelałem z niej i jestem zadowolony osiągami.

I czy stockowa bateria wytrzyma mi na co najmniej rok ? (albo chociaż na 2-3 strzelanki) czy kompletnie nie da się z niej strzelać ?

 

PS: Nie wiem czemu sklep mi napisał że się nie spodziewają dostawy. Przy cm.028 jest napisane, że dostawa za 5 dni.

Edited by jakub113a
Link to post
Share on other sites

Gieta od gfc jest świetna, strzelałem z giety jg, a sam posiadam giete jg od gunfire company i nie było różnicy, a raczej plus dla tej od gfc. Batka gfc starcza na około 6 hajów (na wolnoładowarce z zestawu, i batka trzymała przez ponad miesiac) (jak nie więcej). Masz 2 lata gwarancji, nie jestem pewien czy nie wymienili oni gumki hop up bo mi na gg. perfeckt 0.25g lecą ładnie na wyłączonym hop upie (mam sie przerzucić na snajperskie ?D:)

 

Bierz giete od gfc, nie zawiedziesz sie

Edited by Quzodor
Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...