Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magazynek G36C [BOYI] G-001


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

G36 korzysta z jednego standartu dlatego z Gietami nie ma takiego problemu jak z eMkami a magi będą napewno pasować, możliwe że będą one ciaśniej wchodzić albo będą się "bujać" na lewo i prawo w gnieździe magazynka. Mam GFG14 dla przykładu podaje, mam magi 3 różnych firm, oryginalny GFC pasuje idealnie, JG wchodzi normalnie, bo na przykład po naduszeniu zwalniacza magazynka sam nie wypada, mam jeszcze Boyi, które wchodza dosyć ciasno, trzeba je troche dobić albo włożyć z odpowiednią siłą, ale wszystkie podaja bezproblemowo. Więc tak, będą pasować.

Edited by OldWolf86
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Hej a mam to samo pytanie ale na odwrót :icon_mrgreen: więc te magi:

 

http://www.sklep.air...Cap-do-G36.html

 

powinny pasować do tej repliki:

 

http://www.sklep.air...inu-JG1938.html

 

wiem że w opiniach jest napisane że te magazynki pasują także do replik produkcji JG ale według mnie ten na zdjęciu wygląda trochę inaczej niż ten w replice :icon_confused:. Nie wiem, nie znam się, dlatego pytam bardziej doświadczonych :icon_mrgreen:.

Link to post
Share on other sites

Wszystkie magazynki przeznaczone do G36 pasuja do każdej Giety, poza takimi cudami jak G36 Dual Power. TYLKO wchodzą do gniazda ciaśniej, luźniej, siedzą bardziej stabilnie lub mniej stabilnie. Z magami do Giet nie ma problemu to nie eMka.

Edited by Axel
Taryfa ulgowa, poprawiłem tekst, ale pisz staranniej.
Link to post
Share on other sites

Nie nie mialem w rekach tej giety, ale sam Ares ma zewnetrzny standard TM, wiec skoro to jego kopia, to powinno być tak samo. Nawet na SpecShop-ie pisalo ze Ares zewnetrznie jest w standardzie TM.

PS. Przepraszam za brak polskich znakow, moj telefon ich nie posiada a korzystam z wersji mobilnej. Takze prosze o wyrozumialosc.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...