Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pierwsze m4 albo scar do 600zł


Recommended Posts

Ja słyszałem że repliki z serii Combat Machine nie są za ciekawe. W opisie masz że nie ma ani baterii ani ładowarki do niej, więc z 570zł robi się więcej. Tak jak pisał przedmówca albo Cyma albo Specna Arms jeśli chcsz M4, alternatywy chyba w tym przedziale cenowym na razie nie ma.

Okularów poszukaj z atestami od np. Bolle albo Uvex.

Edited by goroth
Link to post
Share on other sites

http://forum.wmasg.pl/topic/136561-repliki-m4-wybor-ostateczny/

 

ja przeczytałem, więc ty też powinienes dać radę :icon_razz2:

 

po wielu artykułach zdecydowałem się jednak na HK 416 od UMAREX'a (http://gunfire.pl/product-pol-1152200390-Replika-elektryczna-karabinu-HECKLER-KOCH-HK-416-.html)

jeszcze tylko nazbierać te 1500 zł :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

mi metal nie jest potrzebny do szczęścia :icon_smile: plastik wystarczy ale czy w osiągach jest dobry? i czy ma w zestawie baterie i ładowarkę? bo czytałem że niektóre nie mają

 

Metal w M4 nie będzie ci potrzebny do szczęścia do momentu, aż weźmiesz w łapska porządną emkę metalową. "Ładowarki" dodawane do zestawu z replikami, to najzwyczajniejsze prostowniki, które po prostu niszczą baterie. Jeśli nie masz w pobliżu kolegi z ładowarką, to warto zainwestować w coś pokroju Imax B6 lub Redox Alpha v2. Za mniej niż 150zł będziesz miał porządną ładowarkę mikroprocesorową do ładowania różnych typów akumulatorów, która przy odrobinie szczęścia podziała ci przez wiele sezonów. Baterie dołączane do "tańszych" replik powinny służyć głównie do testowania, czy ustrojstwo działa, ale ładowane PORZĄDNĄ ładowarką na początek w zupełności wystarczą o ile nie operujesz w skrajnych warunkach atmosferycznych, albo nie zwiększasz mocy repliki.

Edited by proteziaksaspl
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...