Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

GFG03 M4 od GFC


Recommended Posts

Na początek poczytaj forum dokładnie bo temat był nie raz wałkowany, baaaa, nawet kilka dni temu ale został zamknięty tak jak ten zostanie zamknięty.

 

Zdejmij tłumik płomienia czy co to tam masz i kręć lufą w lewo co jakiś czas sprawdzaj jak lecą kulki. Jeśli to nie pomorze to pewnie coś trzeba poprawić z gumką/dystanserem.....

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

po części dla zainteresowanych:

Odesłałem replikę tak jak mi radzili w biurze obsługi klienta. Kurier przyjechał po to, odebrał (nic nie płaciłem) zabrał to. Już następnego dnia od złożenia reklamacji. Kolejnego dnia replika już była u nich. Serwisant dzwonił do mnie, gdyż poprosiłem, aby przy okazji wymienili gumkę hu, okazało się, że mają na stanie G&G silikonową zieloną, o co poprosiłem. Zapłaciłem 27 zł. przelewem. Gumka już zamontowana. Serwisant poinformował mnie, że to wina gumki hop up, była troszkę poszarpana jak to powiedział, zniszczona - nie wiem dlaczego, jeśli to była funkiel nówka sztuka. Wymienili wszystko doszczelnili komorę, wymienili zapadkę przeciw powrotną, konsultant powiedział, że do paczki załączyli również mały prezent w ramach przeprosin. Za robociznę nic nie policzyli jak i za transport.

 

oto notka obsługi serwisowej:

Notatka obsługi sklepu 2013-09-27 15:16 wymiana gumki hu, zapadki przeciw powrotnej. czyszczenie kostki stykowej, spasowanie elementów komory hu

 

Tutaj muszę bardzo pochwalić ten sklep gunfire. Dla nowicjusza jest to bardzo przyjazny sklep i na prawdę odwala kawał dobrej roboty. Tak trzymać! polecam

 

ps. (to nie jest reklama sklepu, tylko moja subiektywna opinia)

 

dziękuje.

Temat do zamknięcia.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...