Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36K [ARES] & Steyr Aug A3 [JG]


Recommended Posts

Siemanko, którą replikę byście bardziej polecali? Na początku byłem najbardziej napalony na Aug'a, oczywiście ze względu na kosmicznie fajny wygląd :icon_wink:. Potem jednak pomyślałem nad funkcjonalnością i niezawodnością. Co mi po zakupie Aug'a jak po krótkim czasie będę musiał kupić coś innego bo coś się stanie bez możliwości naprawy... Przy gietce przynajmniej wiem, że mogę polegać na niezawodności, tylko już bez żadnego wyróżniania się wśród towarzyszy. Niestety mało osób posiada Steyr'a w wersji A3, co w dużej mierze eliminuje go z wyboru, chociaż dalej stoję w miejscu przy wybieraniu repliki ;/. Może ktoś się wypowiedzieć kto miał styczność z obydwoma replikami?

 

Do obu replik zamontował bym kolimator w ten deseń: http://www.specshop....er._2_-_EX005BK

A jakbym wybrał G36K to pewnie zamontował bym jeszcze: http://www.specshop....sja_RAS_do_G36K Tylko to strasznie drogie jest ;/. Możliwe też, że dodał bym jeszcze kolbę snajperską.

 

Po zauważeniu długości giet, zauważyłem, że E jest strasznie długie, K również długie... Dopiero C w miarę mi przypasowało, tylko własnie nie jestem pewien czy nie będzie wyglądać jak jakiś wypierdek w moich rękach...

 

Dzięki za pomoc!

Edited by deLucas
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

By rozwiać Twoje wątpliwości, powiem Ci, że bierz G36K od Ares'a. Jak już coś kupować to pożądnego. Przed Tobą popełniłem swój jeden z największych błędów i napaliłem się na Steyr Aug (A2). Nie chodzi mi teraz o wersję frontu, ale miałem beznadziejny problem, którego nie mogłem zrealizować. Chodzi o rozrzut i o mierne strzelanie, mimo iż miałem EPICKIE części, to i tak coś nie grało i nie wiedziałem co (prawdopodobnie wina frontu, chociaz wymieniałem też to).

Konstrukcja Steyr Aug jest bardzo słabo rozwinięta i jest mało popularna, więc mało kto umie ją naprawić, przy większych i dziwniejszych problemach. Jedyne mid-chapy do tego to dla mnie midy od MAG'a (60 PLN za sztukę). Komory HU są bardzo rzadko spotykanie w sklepach i na komisach (praktycznie nigdy). Dużo to by jeszcze pisać, ale nie polecam repliki, choć bardzo dobra jest z budowy do leśnych strzelanek.

 

G36 zmodernizujesz bardzo tanio, bardzo dobrze (szybko, skutecznie i na długi czas). Repliki bardzo poręczne (zależy dla kogo i w jakiej wersji). Szybko można zmodyfikować, jesli chodzi o długość (wersję). Moim zdaniem mało jest akcesorii i różnych części (w porównaniu do AK i eMek).

Tak dla sprostowania małego. Wersja E oznacza, iż dana wersja jest wydaniem "Eksportowym" (na sprzedaż po za armią).

Ta najdłuższa Gietka to po prostu G36.

 

Co do frontu, to taki sobie jest. Lepiej kupić szyny i zamontować sobie długą pod spodem i dwie boczne (jak będą Ci potrzebne).

Osobiście mam wersję G36C Aresa i jak na stockową replikę, to bardzo epicko strzela (nie żałuję zakupu). Jak już masz co dokupywać to wą kolbę snajperską.

 

 

Pozdrawiam Miszcz

Link to post
Share on other sites

Jak dotąd najbardziej jestem za kupnem G36K od ares'a, lecz chciałbym jeszcze się dowiedzieć jak jest z wykonaniem zewn. w porównaniu od JG. Dużo się różni? Nie wiem za co płace 500 zł.

 

Ważną jeszcze sprawą jest to, czy udało by mi się sprzedać celownik optyczny, żeby zamontować szynę ris+kolimator?

Edited by deLucas
Link to post
Share on other sites

G36 Ares a Classic Army moim zdaniem ma znaczącą różnicę.

Pierwsza najważniejsza to silnik. W CA jest do kitu, jest słąby i po paru ładnych miesiącach (16+) się zużywa i ledwo co już pracuje.

Body i inne części w wykonaniu Aresa są dużo lepsze. Znajomy miał G36 CA i wiadomo, że jest lepsze od JG i SRC na pewno jeśli chodzi o body i jakość części wewnętrznych.

Polecam Ci tylko Aresa. w stocku replika strzela lepiej jak tuningowane repliki. Tak dobrze, że mam wrażenie iż replika sama posyła kulki tam gdzie przeciwnik. Ilość trafień w porównaniu do innych replik, które posiadałem (a były to chińskie G36 w tym CYMA i JG) jest diametralnie epicka :)

 

Widzę, że nikt tutaj inny się nie wypowie, ale wybór jest raczej oczywisty, więc nie mają co pisać.

 

 

Pozdrawiam Miszcz

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...