Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rk-02 [BOYI] blisko strzela.


Recommended Posts

Kurcze, może u Ciebie grawitacja się zmieniła że tak blisko strzela. Może powietrze u Ciebie jest tak gęste że kulka nie ma siły przez nie przelecieć....

 

Chłopie pisząc że masz problem podaj dokładnie oprócz tego co się dzieje co w replice siedzi. Nikt tutaj z fusów, kryształowej kulki nie czyta. Może ostatnimi czasy coś zmieniałeś lub modyfikowałeś, skąd my to mamy wiedzieć !

Link to post
Share on other sites

Markowa to znaczy markowa, nie żadne ACM'y.

Systema, Madbull, Guarder.

 

Bez przesady, kulki P&J nie będą powodowały 20 metrowego spadku zasięgu. Szybszy i mocniejszy rozrzut to co innego.

 

Pobaw się hop-up'em i w najbliższym czasie wymień gumkę na, na przykład, Systemę Energy. I kulki kup G&G najlepiej.

Nigdzie nie napisałem że to wina kulek, napisałem że są słabe i zalecam zmianę na markowe...
Link to post
Share on other sites

Jeśli poprawienie HU nie pomoże to trzeba rozkręcić replikę i zobaczyć jak wygląda GB, jeśli zaś GB nie jest pęknięty i nie jest uszkodzona dysza to jeśli nie rozkręcałeś kiedyś GB to zwróć się do kogoś kto się na tym zna albo doedukuj się z YT. Może to tłok albo tylko uszczelka.

Jest tyle powodów które powodują takie objawy że można o tym książkę napisać.

 

 

 

Edit:

Przydatne!!

Budowa boyi'a jest inna niż Cymy.

 

 

A potem już z górki.

 

Edited by AKTG
Link to post
Share on other sites

Otworzyłem gearboxa i nie zauważyłem nic uszkodzonego, ale czy tłok ma chyba luzy, ponieważ gdy zatykam wylot powietrza (tę dziurkę z przodu :D) to tłoka nie powinienem dać rady włożyć do środka(jeżeli się mylę do mnie poprawcie :P), zatem czy należy wymieniać tłok tzn. tę główkę na końcu?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam, niedawno dokupiłem sobie do mojego gearboxa mocniejszą sprężynę do tego tłok łożyskowany i doszczelnioną dyszę, a do komory hop up nową gumkę i dystansery, wszystko złożone nadchodzi czas testu i tu pojawia się problem, kulki nie chcą wylatywać chyba że skieruję lufę w dół, sprawdzałem i wyciągnięty gearbox strzela powietrzem, co może być powodem powyższego problemu? A i jeszcze dodam (nie wiem czy to ma znaczenia, że strzelalem kulkami 0,25 :P

Edited by czlowiek56
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...