Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bateria do gb od Specna Arms


Recommended Posts

Witam!

 

Posiadam gearbox od specny i nie wiem jaką baterie do niego dopasować. Dodatkowe informacje:

- bateria musi się zmieścić we front gripie

- najlepiej żeby była tania (50) zł oczywiście używka ;)

 

piszcie jakieś propozycje z komisu bo jestem w to zielony :/

 

z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

A jaka to replika? Domyślam się, że jakaś Mka ale jasnowidzem nie jestem. Bez podania orientacyjnych wymiarów ile jest tam miejsca w chwycie przednim strzelam na ślepo.

Rozejrzyj się za lipo 7,4V, za taką kwotę kupisz spokojnie nawet nową, a używane również nie będą złe o ile ktoś ich nie przeładował albo nie rozładował za mocno, ale wtedy zazwyczaj są spuchniętę. Także jeśli chcesz kupić coś z komisu to wołaj zaraz o zdjęcia. Jeśli ktoś grymasi to sobie odpuść taką osobę i handel z nią bo pewnie coś kombinuje i chce Ci wcisnąć padalca w kieszeń.

Link to post
Share on other sites

A jaka to replika? Domyślam się, że jakaś Mka ale jasnowidzem nie jestem. Bez podania orientacyjnych wymiarów ile jest tam miejsca w chwycie przednim strzelam na ślepo.

Rozejrzyj się za lipo 7,4V, za taką kwotę kupisz spokojnie nawet nową, a używane również nie będą złe o ile ktoś ich nie przeładował albo nie rozładował za mocno, ale wtedy zazwyczaj są spuchniętę. Także jeśli chcesz kupić coś z komisu to wołaj zaraz o zdjęcia. Jeśli ktoś grymasi to sobie odpuść taką osobę i handel z nią bo pewnie coś kombinuje i chce Ci wcisnąć padalca w kieszeń.

Ciekawi mnie czy skoro na baterie ma zaledwie 50zł to ma na ładowarkę do lipola.

Link to post
Share on other sites

Tak, najlepiej 17.

 

Najlepiej to nie mieć kasy i kupić mercedesa.

 

Kolego, dozbieraj pieniązków, kup lipo redoxa za ~ 50 zł + ładowarkę redoxa za ~ 50 zł i nigdy więcej nie wspominaj o używanych pakietach LiPo. Pozdro.

 

Ps. możecie po mnie jechać, że rodox to ścierwo, ale kolega celuje w segment 'jakbytukupicnajtaniej'.

Edited by Said
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...