Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

jako że niemam odpowiedzi od producenta więc powiem wogle co to jest

są to rurki moddelarskie dostępne w 3 wariantach: mosiężne,aluminiowe oraz węglowe wymiary są tam podawane w postaci śr zew.X gr. scianek(np. 8mmX1mm czyli poprostu taka jak lufy w asg)co do błędu wykonania to stawiam że to loteria aczkolwiek niejest to napewno shit w stylu pomiędz 6.09 a 6.34 więc margines powinien byc zblizony do preclufy

Link to post
Share on other sites

Mosiądz M63 - stop o dobrej podatności do obróbki plastycznej na zimno, dobrze lutowany - stosowany na taśmy do produkcji chłodnic, na elementy wykonywane różnymi metodami obróbki plastycznej, w tym przez głębokie tłoczenie.

 

Oznaczenie M63 już mamy rozszyfrowane niestety nic nie mówi o jakości i klasie wykonania.

 

Pozdrawiam

 

Medium

Link to post
Share on other sites

Używałem mosiężnych rurek do konstrukcji modeli latających o średnicy zewnętrznej 7mm (wewnętrzna 6.1mm - przynajmniej tak wynika z katalogu a i moje pomiary na to wskazują). Są troszkę luźniejsze niż rurki aluminiowe ale z drugiej strony są dokładniej wykonane i mniej podatne na odkształcenia - przynajmniej tak wynika z moich doświadczeń.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

ja kupowałem kiedyś rurki na lufy w sklepach modelarskich, koszt rurki mosieżnej o srednicy zewnetrznej 7,5 a wewnętrznej 6,05 to ok 11plnów, warto poszukac bo nie są to rurki z karniszy a całkiem ładne równe i procyzyjne rurki używane w modelach:) ah rurka ma długośc jednego metra.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

nie mam w okolicy obi ani castoramy więc po przeczytaniu powyzszego postu na temat żaluzji i zawartych w nich rurkach :lol: podbiegłem wesoło do szafki gdzie lezą sobie stare nieużywane i nie kochane przez świat żaluzje, lecz ku mojemu rozczarowaniu nie znalazłem w nich żadnych rurek :(

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...