Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Karabin napędzany co2. Czy to ma racje bytu?


Recommended Posts

Witam

 

Otóż mam okazje kupić emke napędzaną co2 z zaworem do wymianay ale po sporej taniośći. Mam pytanie czy karabiny co2 są coś warte? W internecie niewiduje zbytnio ich, coś z nimi nie tak? I drugie pytanie jak z dostępnością owego zaworu? NIe znam jeszcze producenta repliki, również w internecie na polskich stronach nieznalazłem owego zaworu...

Link to post
Share on other sites

Jeżeli pytasz to znaczy, że nie wiesz_ to ,że nie wiesz określa twój poziom zaangażowania/wtajemniczenia w ten sport_ a za tym idzie brak doświadczenia który okazujesz pytając.

 

Ogólnie napisałeś coś w stylu:

mogę kupić replikę emki co2 ale nie wiem jaka to jak wygląda ale ktoś szuka łosia(tudzież jelenia) i sprzedaje jako niesprawne ale tanio więc wezmę.

 

Osobiście odradzam bo domyślam się nie wchodząc w Twój profil, że jest to pierwsza replika z którą będziesz miał do czynienia.

Niema co kupować i zamartwiać się potem dlaczego nie działa i czemu jego numer telefonu nie odpowiada.

 

Kup aeg-a to uratujesz nas przed wysłuchiwaniem płakania w stylu "Nie działaaaaaaaaaaa eeeeeeeeeeeeeee"

Link to post
Share on other sites

Pierwsza replika to niejest, aczkolwiek w internecie o aegach jest milion tematów, kumpel ograniety w tym radzi by brać, ale chciałbym się dowiedzieć dlaczego to się nieprzyjeło. Z gazówami miałem styczność lecz tylko green gaz <hk 416 jak i m9> elektryki tym bardziej. O co2 wiedziałem że są popularne są pistolety, ale z karabiny w google to tylko kar 98 i jakaś emka za 2000zł... Poprostu pytam- czy warto sie pakować w co2 i czy niebędzie problemu z częściami zamiennymi, bo z tego co patrzyłem suabo na Polskich stronach.

To czy kolega szuka łosia to już mój problem :icon_smile: niebędzie działało to trudno hajs utopiony i tyle....

 

BTW to że dopiero się zarejestrowałem znaczy że nie mam pojęcia co to asg?

Edited by nadrat
Link to post
Share on other sites

Jak z częściami? Zaworów szukam i lipa nigdzie jeszcze niewidziałem, czasem jakieś wraki od WE pozatym posucha>

A i jeszcze coś co mnie męczy... Troszke głupie pytanie ale czy jest opłacalna konwersja co2 na green gaz? Owa emka ma 580fps a niechce robić z niej stocka, i tak mnie korci żeby może tak jak z pistoletami przerobić ją na gg

Edited by nadrat
Link to post
Share on other sites
.

BTW to że dopiero się zarejestrowałem znaczy że nie mam pojęcia co to asg?

Nie miałem zamiaru Cię obrazić ale napisałeś:

"mogę kupić replikę emki co2 ale nie wiem jaka to jak wygląda ale ktoś szuka łosia(tudzież jelenia) i sprzedaje jako niesprawne ale tanio więc wezmę."

 

Gdybyś podał firmę dokładny problem i dopiero wtedy zapytał o wycenę uszkodzenia to uwierz, że znalazłoby się pełno osób które by pomogło. Na razie dostaniesz tylko wykład o tym co to jest replika gazowa. Najlepiej będzie jak podasz model, wtedy albo będziemy mogli kontynuować temat albo od razu zakończyć bo replika okaże się qpą.

Link to post
Share on other sites

Ok ja też troche mało "profesjonalnie" się wyraziłem sorki. Postaram sie dobić co to jest za replika i co to dokładnie za problem.

A i co do wcześniejszego- karabiny co2 sie nieprzyjeły tylko ze względu na koszty, miały jakieś "wrodzone" wady, niebyły opłacalne <z tego co wyczytałem i kapsułka starcza średnio na 1 1/2 ; 2 magazynki co jest dosyć wysokim kosztem>?

Link to post
Share on other sites

Popatrz na koszty magazynków.

W porównaniu do lipoli i mikroprocesorówek są mało opłacalne, nadrabiają bardziej realistycznym odwzorowaniem mechanizmu oraz strzału.

Dodatkowo nie trzeba dbać o nic więcej niż uszczelki więc przejmowanie się baterią i tym czy nie wybuchnie odpada już na starcie.

Za granicą są lepiej rozpowszechnione, w naszym kraju królują aegi ze względu na ich cenę oraz taktykę sklepów.

Konwersja mancrafta jest rozwiązaniem doskonałym bo oszczędzamy sporo na magazynkach.

Ma jednak wadę - butlę .

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...