Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwszy karabin.


Recommended Posts

Sorry MarekMac, nigdy nie zaakceptuję gównianego wykonania cm.028 . Tak na przyszłość, zabawką jest dla mnie karabinek który śmiesznie wygląda i w małym stopniu odwzorowuje oryginał - takie cm.028 właśnie. AK z drewnem i odpowiednim kolorem, na przykład RK-01W, nazwę już repliką. Prawdą jest że i RK nie jest idealne, jednak ono, w przeciwieństwie do CM jest pozbawione chamskich, ordynarnych błędów jak niebieskawy dekiel itd. :maniak_OK:

 

Od kiedy dekiel w CM.028 jest niebieskawy?

Posiadam tę replikę i nie mogę się z tym zgodzić. Ale przecież jeżeli nie trawisz tej broni, to co Cię będę przekonywał. Każdy ma swój gust ;)

Link to post
Share on other sites

Taśma izolacyjna czarna i nic nie lata. Radzę zaopatrzyć się w taką, ja mam ją zawsze przy kluczach i na troku na kamizelce. Przy odrobinie kreatywności można z nią zrobić wszystko.

 

Jak koniecznie chcesz cymę, to kup sobie przy okazji czarny szprej w samochodowym. Podsyłałem już linka, jak cyma po pomalowaniu może świetnie wyglądać. To są koszty minimalne (u mnie mały, w sam raz żeby koledze pomalować replikę kosztował 8 zł, duży 13). Ale cyma to nie boyi, i nie wstawisz tam części z orginału.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...