Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zamglony antyfog (antifog) w szybkach ESS


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Witam, koledzy zwracam się z prośbą o podpowiedź: jak i czym usunąć zamglenia na szybkach w goglach ESS. Jest to biaława warstwa od strony wewnętrznej gogli. Domyślam się, że jest to warstwa antyfoga, którą trzeba usunąć.

Proszę o podpowiedzi.

pozdrawiam

Piter

 

Dokładam się do prośby kolegi, też mam ten problem na NVG..

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...
  • 1 year later...

wykopuję temat sprzed kilku lat... z nadzieją, że ktokolwiek będzie wiedzieć co zrobić

dodatkowo ja mam problem z białą szybką - kiedy kupowałam (po zwrocie nieuznanej reklamacji) otrzymałam szybkę jakby potraktowaną rozpuszczalnikiem, z kilkumilimetrowymi wżerami - po przejechaniu palcem czuć nierówną powierzchnię

czy ktokolwiek może polerował lub zdzierał warstwę antyfoga? wiem, że jeden rodzaj rozpuszczalnika da radę to rozpuścić, jednak osoba od której brałam go na testy, niestety już tego rozpuszczalnika nie posiada

Link to post
Share on other sites

Powiedziałbym polerować mechanicznie a nie traktować chemią jednak w tym momencie, mózg zaczął mi dla odmiany pracować i pomyślałem a jak szlag trafi strukturę wewnętrzną poliwęglanu dzięki czemu kulka bez najmniejszego problemu zniszczy mi gałkę oczną?

 

To do jasnej ciasnej kup zwykłe atestowane okulary może nie tak lansiarskie jak essy ale chronią.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...