Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kolimatory UTG/Leapers


Recommended Posts

Info o kolimatorach UTG/Leapers przewinęło się tu i tam ale poza stwierdzeniem, że to chińska masówka i szajs w porównaniu produktami np. klasy Aimpointa, nic konkretnego nie zostało powiedziane.

 

Zdaję sobie sprawę, że to to jest daleko w tyle za klasowymi produktami, niemniej cenowo te zabawki są na poziomie stricte airsoftowych wynalazków z wyższej półki.

 

No to pytanie, jak UTG wypada w porównaniu (wykonanie, praca itp.) do choćby koli G&P, G&G czy innej airsoftowej menażerii.

 

Taki na przykład…

http://www.leapers.com/prod_detail.php?mitem=optic&level1=&level2=&itemno=SCP-DS3840W&status=&mtrack=m

 

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Odkopuje, podbijam i odświeżam. BA! Nawet rozszerzam! :D Jak wyglądają tanie budżetowe kolimatory do broni ostrej w porównaniu z najlepszymi kolimatorami ASG? Czy frimy typu Leapers, PWS, Stutter, Delta optics, Walther (to chyba nie do ostrej, chociaż może i mają takie modele :D ) i inne tego typu są niepolecane do strzelania z broni ostrej bo nie wytrzymują odrzutu, nie trzymają zera i są za mało precyzyjne np przy strzelaniu na 100-200m (co jest komplenie nieistotne w ASG) czy po prostu się psują, mają za słabą plamkę, za ciemne szkła i lipną regulację (co nawet w ASG jest dyskwalifikujące)? Czy jest coś poniżej Vortexa i Bushnella co jak na warunki ASG jest w pełni satysfakcjonujące?

Link to post
Share on other sites

Mam, polecam. Dostałem jako gratis do zestawu. Sprawuje się doskonale, plamka nie pływa jak to jest np w eotechach, czy chińskich aimpointach. Poza tym obraz nie jest ciemny jak np w asgejowych kopiach.

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

No patrzyłem na PWS'y od dłuższego czasu ale mają dwie duże wady: 1. Niski montaż; 2. Jak na to założyć osłonkę z poliwęglanu bez klejenia na chama? :icon_biggrin: A Leapers ma jakieś tam flipupy pod które da się wsadzić taką osłonkę...

 

A co do Leapersa to jak jest z jasnością plamki? Bo to mi najbardziej przeszkadzało w eotechu z chin... W słoneczny dzień nie ma problemów z widocznością? No i druga najważniejsza rzecz: Regulacja jest jako tako precyzyjna? Tzn reaguje na kręcenie w logiczny sposób że tak powiem? :D

Edited by cinollozowski
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...