Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36 problem z single fire


Recommended Posts

Witam. Mam taki maly i dosc dziwny problem z moim G36.

Sprawa wyglada nastepujaco:

Bron strzela ogniem pojedynczym i ciaglym tak dlugo jak nie mam bb w magazynku. W chwili gdy tylko zaladuje bb dzieje sie cos dziwnego i bron strzela tylko auto. Wyciagne magazynek i znowu wszystko dziala dobrze. Bron rozkrecilem, poskladalem podokrecalem wszystko, naoliwilem, przeczyscilem polaczenia elektryczne, wymienilem bezpiecznik i nic to nie dalo. Dodam, ze bron jest nowa z wszystkimi orginalnymi czesciami.

Bede bardzo wdzieczny za pomoc

Dziekuje

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Mam podobny problem w mojej G36 z JG (przerobione może ze 2000 kulek)

(http://gunfire.pl/product-pol-1152199599-Replika-karabinu-szturmowego-JG0538.html)

 

Na singlu jak strzelam sporadycznie, jest OK, kulki latają. Ale jak chce większą ilość (cały czas na singlu) wystrzelić, szybko, zdarza się, że replika zacina się, Po przełączeniu na auto strzela, później znowu mogę na singlu strzelać, ale im dłużej w ciągu strzelanki jej używam, tym częściej się to zdarza.

 

Widziałem, że podobne tematu są już założone, ale nigdzie nie widziałem konkretnej odpowiedzi, co to, dlaczego i co można z tym zrobić

 

Ktoś może wpadł już na jakiś pomysł ?

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj przestrzeliłem ze 150 - 200 kulek na singlu i wszystko OK.

Nie wiem czy może też nie pomogła jedna z uwag wyczytanych na forum, żeby naciskać spust do końca, a nie machać palcem jak wariat... no ale na sucho to inaczej a tak inaczej.

 

Teraz nie wiem, czy bawić się w gwarancję (?) czy to nie jest problem seryjny i to co dostane będzie wyglądało tak samo (czy dostane inna replikę, czy w mojej coś pogrzebią.

A z drugiej strony, jak skomplikowane jest to podklejenie kostki, rozkręcanie repliki (nie bawiłem sie w rozkręcanie repliki) no i szkoda gwarancji bo w sumie jeszcze do kwietnia obowiązuje.

Link to post
Share on other sites

Może pomóc samo wykastrowanie bezpiecznika. Miałem taki sam problem, na semi tłok stawał w połowie drogi, pomagała seria na auto. Miałem się tym zająć, ale wcześniej wziąłem się za oberżnięcie bezpiecznia. Odziwo, od tamtej pory problem nie pojawił się wcale.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...