Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM.028a nie strzela za każdym razem


Recommended Posts

Witam

 

Po ostatnim strzelaniu z mojej cm028 zauważyłem, że gdy strzelam, to sporo kulek nie wyaltuje z lufy, a czasami wypadają dwie, rzadko zdarzy się, żeby strzelała prawidłowo.

Dodam, że replika kupiona w taiwangunie, używana w terenie tylko raz.

 

Czekam na odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

Tu masz o rozkładaniu Cm 028. Gb nie musisz wyciągąć więc rób do tego tekstu:

Odkręcamy chwyt pistoletowy, kolbę, selektor trybu ognia i wytargujemy gearboxa. Przy okazji warto wymienić kable na sylikonowe, ja wypieprzyłem gówniane wtyczki i wszystko przerobiłem na wsuwki
Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

@MrOwned niedawno miałem taki sam problem z cm.028 wystarczyło dopchnąć front do body i dokręcić 2 śrubki w gnieździe magazynka. :icon_wink: Nie mam pewności że u Ciebie tak jest ale możesz spróbować :D

Edited by 0nyx
Link to post
Share on other sites

Czemu nikt nie spytał o to, jakie kulki używa? I po kiego grzyba wyjmować GB, żeby gumkę wymienić?

Zdawało mi się, że jeżeli wylatują po dwie kulki naraz to winna jest gumka, a nie kulki. A jeśli chodzi o GB to pisałem mu by robił instrukcje do wyciągania GB - z resztą, myślałem, że sie domyśli, że już tej części robić nie musi.

 

Kulki - http://www.taiwangun...szt-premium-p-j

Zaraz spróbuję podokręcać te śrubki, ale na razie większy problem mam z tym selektorem.

 

EDIT: Po dokręceniu śrubek pod magazynkiem przy strzelaniu na semi tylko co piąta kulka nie wylatuje, auto włączyć nie mogę ze względu na ten selektor...

Kulki do bani - do shotguna AGM się nadają, ale Cymy (przynajmniej w mojej okolicy) ich nie lubią.

Jeśli chodzi o selektor to niebardzo wiem jak Ci pomóc "zdalnie". Powiem Ci co ja bym zrobił. Wyciągnąłbym gearbox i obejrzał bez jego rozkręcania. Sprawdził jak zewnętrznie wygląda mechanizm selektora, potem bym przyłożył dźwigienke selektora z pominięciem body (czyli bez wkładania GB do obudowy) i sprawdził czy i jak to działa. A na koniec spróbowałbym upchnąć całość do body i złożyć selektor.

Link to post
Share on other sites

GB nie wyciągałem, chyba niezbyt chce popsuć coś dalej

Do tej pory odkręcałem jedynie chwyt, pokrywę górną i selektor, no i właśnie ten selektor nawalił Body nie ściągałem, ale myślę, że ta śrubka co jest w selektorze ma przytrzymać dźwignie żeby dźwignia obracała takim małym metalowym klockiem (nie wiem jak to się nazywa) w środku.Może warto posmarować tą śrubkę lakierem do paznokci, wkręcić i zostawić żeby się zakleiło?

Pytam, bo nie chcę popsuć kolejnej rzeczy w tym AK.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...