Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Wymień ładownice na takie z fastexami albo shockcordem. Ewentualnie część rzepa zaklej luźnym odcinkiem innego rzepa, żeby zmniejszyć jego powierzchnię. Swoją drogą, jeśli jesteś już w sytuacji wymagającej użycia ładownicy amunicyjnej do wymiany magazynka (jak się domyślam), to głośny rzep jest chyba najmniejszym zmartwieniem.

Link to post
Share on other sites

Z problemów z rzepami przeskakujesz od razu do wymiany chest riga?

Ten z linka to typowy chiński wyrób - loteria. Może wytrzymać lata a może posypać się po miesiącu. Co do funkcjonalności to się nie wypowiem - nie używałem tego modelu.

Btw. zdania wypada zaczynać wielkimi literami i kończyć znakami interpunkcyjnymi.

Link to post
Share on other sites

Sam układ chesta Ci pasuje?

 

Wiem, polecam to samo każdemu, ale brytyjski chest od PLCE - czyli demobil solidny jak skała - ma wszyte kawałki rzepa do zaślepiania tych zapięć, jeśli Ci hałas przeszkadza. A kupisz go za stówę na Allegro od ręki, jak poszukasz - to i za połowę tego.

 

Nota bene, jak otiwerasz łaodwnicę, to znaczy że zmieniasz magazynek. Czyli, że opróżniłeś poprzedni. Czyli - już i tak narobiłeś hałasu...

Link to post
Share on other sites

Sam układ chesta Ci pasuje?

 

Wiem, polecam to samo każdemu, ale brytyjski chest od PLCE - czyli demobil solidny jak skała - ma wszyte kawałki rzepa do zaślepiania tych zapięć, jeśli Ci hałas przeszkadza. A kupisz go za stówę na Allegro od ręki, jak poszukasz - to i za połowę tego.

 

Nota bene, jak otiwerasz łaodwnicę, to znaczy że zmieniasz magazynek. Czyli, że opróżniłeś poprzedni. Czyli - już i tak narobiłeś hałasu...

Mi bardzo wygodny wydaje się chest. Wczoraj miałem akcje osłaniania towarzysza, oczywiście wystrzelałem kulki i kiedy siedzieliśmy w krzakach to musiałem przeładować co by zdradziło naszą pozycje. Dzięki za propozycje brytyjskiego chest riga, na pewno się za nim rozejrzę.

Edited by Klusek6262
Link to post
Share on other sites

Proszę Cię bardzo.

 

http://allegro.pl/br...3720627668.html za 40zł + przesyłka, Trochę ściurany, ale sprawny.

http://allegro.pl/br...3709361517.html za 35zł + przesyłka. Jak wyżej, plus klamra od tylnego paska jest pęknięta. Można skombinować i wymienić np. na klamrę z zestawu naprawczego Nexusa, ale można zostawić tak, jak jest: mój egzemplarz też ma tak pękniętą i zalepioną taśmą tę samą klamrę, i faktycznie nie robi problemu.

Jak wynika z moich i ekipy doświadczeń, najczęściej jest to skutek nadepnięcia na leżący na podłodze chestrig...

Edited by Errhile
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...