Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gerber Applegate-Fairbairn Mini Covert


Recommended Posts

A co do tego, że jest to fighter, to może i tak, ale czy to źle?  :lol:

Jeśli coś się reklamuje takimi nazwiskami jak Applegate i Fairbairn a niezbyt się do rżnięcia nadaje to ... coś jest nie tak łagodnie mówiąc.

Ogólnie niezbyt cenię różnego rodzaju wersje mini, ogólnie niezbyt lubię też produkty Gerbera.

Link to post
Share on other sites
A co do tego, że jest to fighter, to może i tak, ale czy to źle?  :lol:

Jeśli coś się reklamuje takimi nazwiskami jak Applegate i Fairbairn a niezbyt się do rżnięcia nadaje to ... coś jest nie tak łagodnie mówiąc.

Ogólnie niezbyt cenię różnego rodzaju wersje mini, ogólnie niezbyt lubię też produkty Gerbera.

 

1.A dlaczego zabaweczka nie nadaje się do rżnięcia? Nawet wersja duża?

2. Czy miałeś może jakieś nieprzyjemne doświadczenia z produktami Gerbera?

Link to post
Share on other sites

Ishmael co do ostrzalki, wiesz, sa ludzie co na kamerdolcu arkansas jednym zrobia wszystko na brzywte rozcinajaca atomy na pol. Wiekszosc ludzi jednak nie jest tak utalentowana i kozysta z dobrodziejstw pt. triangle ew. jak ma sie duuuzo kasy to edge pro. Znam typa co na crocksticku potrafi Busse zrobic na brzytwe a ja z kolei od kilku miesiecy nie umiem ostrzyc - cos mi sie popieprzylo po prostu i tak wyszlo... Ucze sie od nowa teraz.

 

Nie wiem co Dzikki rozumie pod pojeciem rzniecia :mrgreen: ale fakt faktem, ze ten noz taki troche no.. nie wiadomo do czego jest.

Link to post
Share on other sites

Już ci Imashel mówie co mam przeciwko. Gerbery są imitacjami noży, wygląda to tak, jakby ktoś brał wzory innych firm i robił coś swojego.

Serię Applegate-Fairbairn miałem w ręku i szczerze mówiąc nie wywarła na mnie dobrego wrażenia. Nie wierzę po pierwsze w "fighter'a" w wersji covert i mini odpada. Ogólnie taka koncepcja w wersji folder też jest dziwaczna i sądze, że dziadkowie się w grobach przewracają. Stal ogólnie ciężko się ostrzy, ciężko osiągnąć odpowiedni punkt.

Tak powinien wyglądać nóż Applegate-Fairbairn :

http://209.35.185.42/ShopSite/Applegate_Fa...bairn_Menu.html

 

Oczywiście muszę powiedzieć, że nie dyskredytuje folderów w walce. Byłbym głupi, gdybym tak twierdził. Po prostu nóż AF to klasyczny nóż ze stałym ostrzem, klasyczny "fighter". Nie widzę powodu by robić go w wersji składanej. Są inne foldery.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

ja sie tym kapralowym gerberem bawie juz od dluzszego czaasu i ostatnio nawet uzywac troche zaczalem [naostrze ci potem, nie boj sie hehe] i kurde, ma cos w sobie. fajny sprzecik, ale to 154CM to jest DRAMAT do ostrzenia. tak jak napisal Warhead - normalnie jak 440c zahartowane na 60 rc.

 

swoja droga ta duza wersja jest z 420... w kazdym razie ja taka mialem w rekach.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...