Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kolimator kopia Trijicon SRS


Recommended Posts

  • 6 months later...

Nie przesadzajcie z tym duzy... jest wielkości eotecha w przybliżeniu. Leci do mnie egzemplarz. Bede testował jeszcze ISM-V module czyli najnowszy modułowy celownik. Napisze recke i wrzuce tutaj.

Edited by seba999
Link to post
Share on other sites

Udało mi się to zobaczyć na żywo i jest większe od Eotech'a i nie da się tego aż tak do niego porównać. Wszystko przez nieregularny kształt. Jak byś sobie pół puszki coli na szynie zamontował, więc nie wpisuje się w linię przynajmniej M4. Świat przez oko koli bez złamania standardów. Ale to taka opinia osoby która na kolimator wybrała T1 micro.

Link to post
Share on other sites

Cena tego w deltashopie mocno z dupy. Na aliexpress idzie to już za 180zł dostać z shippem.

Osobiście mi się podoba, jednak jego "otwarta" konstrukcja mnie odstraszyła. Jak w zimę, lub chłodny wieczór osadzi się para na szybce od wewnątrz to będzie nie wesoło. Z recek na yt wynika, że w ciemnocie ducha łapie na wysokich ustawieniach.

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

A kto w ciemności daje wysokie ustawienia? LOL. Mam takiego tylko w zdecydowanie lepszej wersji z działającym solarem. Nie wiem skąd bierzecie takie info ale SRS ma zamkniętą konstrukcje.

 

Udało mi się to zobaczyć na żywo i jest większe od Eotech'a i nie da się tego aż tak do niego porównać. Wszystko przez nieregularny kształt. Jak byś sobie pół puszki coli na szynie zamontował, więc nie wpisuje się w linię przynajmniej M4. Świat przez oko koli bez złamania standardów. Ale to taka opinia osoby która na kolimator wybrała T1 micro.

 

Takiego koli obejżyj na trzeźwo ew nie bierz podejrzanych cukierków na imprezach :icon_wink: Jeśli wg Ciebie jest wielkości połowy puszki koli to jedyne gdzie go widziałeś to zdjecia w necie :icon_biggrin: . Wcale nie jest większe od Eotecha. Mam i jedno i drugie wiec nie przesadzaj. Wielkość jest porównywalna patrząc na gabaryty. SRS jest nieco wyższy. Kropka jest na linii celowniczej z m4 czy beretty axr. Dzieki dodatkowemu źródłu energii jakim jest solar bateria paluszek powinna wg specyfikacji wytrzymać ok 3000 godzin ciągłej pracy. Chociaż mnie się wydaje, że chodziło o akumulatorek. Tylko pytanie czy ma wbudowaną ładowarke? W instrukcji nie ma o tym mowy. Chociaż pbór prądu nie powinien być duży. Solar dobrze działa nawet przy niewielkim oświetleniu. Ten z Delty jest na mniejszego paluszka. Nie posiada szybkiego montażu. W dodatku solar jest tylko atrapą... Jak ktoś chce porządnego to PW.

Edited by seba999
Link to post
Share on other sites

Takiego koli obejżyj na trzeźwo ew nie bierz podejrzanych cukierków na imprezach :icon_wink: Jeśli wg Ciebie jest wielkości połowy puszki koli to jedyne gdzie go widziałeś to zdjecia w necie :icon_biggrin: . Wcale nie jest większe od Eotecha. Mam i jedno i drugie wiec nie przesadzaj. Wielkość jest porównywalna patrząc na gabaryty. SRS jest nieco wyższy. Kropka jest na linii celowniczej z m4 czy beretty axr.

 

Dobrze że wszystko wiesz i wszystko widzisz panie Bo...Ale nawet odwołując obrazków z internetu koli jest ewidentnie większy. Pierwsze lepsze porwanie, tu akurat znaków celowniczych:

100611odtrijiconsrs21.jpg

 

Dla mnie i w mojej opinii jest większy od Eotech'a, którego też gościłem na swojej eMce...

Przyrównania do puszki użyłem aby określić wpasowanie się w "linię repliki" i to jak na niej "wystaje"

 

Dalej tematu nie ciągnę bo swoje wyraziłem a każdy może sobie porównać wg powyższego.

Link to post
Share on other sites

Nie wkurzaj się tak :icon_smile: To co napisałem nie miało być obraźliwe. Na fotce którą zamieściłeś najlepiej widać proporcje. SRS jest naprawde dobrym celownikiem dającym dużą widocznoiść. Dzieki swojej konstrukcji nie widać czegoś takiego jak tunel miedzy soczewkami, króry można zaobserwować np w aimpoint 2 czy kolimatorze ACOG. A różnice w wielkości? Są naprawde minimalne.

 

Srednica srs to ok 5 cm wiec nie przesadzajmy :icon_wink: W porównaniu do puszki? LOL. I Nie wszechwiedzący tylko mający zarówno jedne celownik jak i drugi. Więc myślę, że skoro przesiadka z Eotech na SRS nie zrobiła na mnie wrażenia jest to ocena jak najbardziej obiektywna. Skoro Ty porównujesz SRS do micro... to chyba nie ma sensu dyskutować. Jak teraz ja zobaczyłbym mikro to pewnie poprosiłbym o magnifier tylko po to żeby zobaczyć wogóle kolimtor...

Edited by seba999
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...