Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SikorPL

Użytkownik
 • Content Count

  471
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panowie, do zobaczenia w lepszym czasie. Ostatnio sytuacja pogarsza się, więc obyśmy wszyscy zobaczyli się wkrótce w dobrej formie!
 2. Super film od airsoftowców WW1: https://youtu.be/zaFDC82RNxI
 3. Ja mam chyba taki pas przez przypadek. Wyślij mi na PW e-mail to podeślę zdjęcie. (Ostatnio nie mogę tutaj nic bezpośrednio wkleić)
 4. Taki czarny humor: no worries, nasze maski mogą się jeszcze przydać w realu :-o ;-)
 5. Koniecznie to powtórzmy. Pazur dzięki za Wasze starania!
 6. Czy dojeżdżacie w sobotę rano czy nocujecie w pobliżu ? Jest szansa żeby rozpocząć grę efektywnie 30 min później?
 7. (Dominik piszę tutaj bo sprawa pilna, po sobocie przenieś do Komisu) Panowie, ma na szybko do sprzedania 2 marynarki obie dla mnie za małe a może ktoś skorzysta. Oddam poniżej/po kosztach. Mogę się też zamienić jak ktoś ma coś na moją sylwetkę (wzrost 175/ klatka 110) Kopia (albo nawet oryginał) Pattern 1908 stan średni/dobry 100 zł (kupiłem znacznie drożej, ale olał mnie sprzedawca i nie mogę oddać), na chłopa 165-175, klatka max 103. Mundurek współczesny. Stan bardzo dobry, ale bez guzików 50 zł. (ten mogę akurat oddać sprzedawcy), na chłopa 170-180, klatka max 100.
 8. I moja maska: mix brytyjskiej maski zimowej (5 zł) i polskiej wojskowej (15 zł).
 9. Pełna historia karabinu Lee Enfield https://youtu.be/IYI4DvXKiQ4
 10. Obszerny artykuł o różnych rodzajach wyposażenia ochrony przeciw gazowej w czasie WW1 w wojsku Brytyjskim (i Commonwealth). Jest z czego wybierać do stylizacji, np: ;-) https://erenow.net/ww/british-military-respirators-anti-gas-equipment-two-world-wars/3.php
 11. Na potrzeby Wielkiej Wojny kupiłem kurtkę P1902 (albo P1907 bo nie odróżniam) ale jest niestety za mała :-/ Pasować będzie na wzrost 168-173 cm, w klatce max 103 cm. Gdyby ktoś chciał ją odkupić ode mnie po cenie jaką zapłaciłęm 260 zł. -> pilnie pisać, dzwonić bo odsyłam do sprzedawcy. Stan niezły, choć trochę waniajet.
 12. Belgijski sklep z oporządzeniem i umundurowaniem WW1: https://www.re-enactmentshop.com/webshop/world-war-i Sikor, linki do sklepów wrzucamy do tematu "Mini komis i linkownia". - przyp. D.
×
×
 • Create New...