Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36 - do 650 zł. Boyi, JG, a może inne?


Recommended Posts

Cześć.

 

Dzisiaj dość sporo czasu poświęciłem na czytanie forum i spotkałem się z najróżniejszymi opiniami na temat tych karabinów. Mam do was pytanie, który karabin z serii G36 będzie najlepszy (najwytrzymalszy, o!) z dostępnych? Chciałbym, żeby dobrze strzelał, a przy tym przy pierwszym lepszym uderzeniu w drzewo nie rozdzielił się na dwie części (jak moja emcztery W733 Commando, porażka). Także chciałbym jakiś dobry zasięg - wiadomo, gumkę hopsiupa zawsze można wymienić, ale w stockowej giecie chciałbym mieć już jakieś konkretne osiągi.

 

Chodzi mi konkretnie o G36, nie M4, nie AK czy inne takie sprzęty. Również mam nadzieję, że nie odeślecie mnie do innych tematów. Zależy mi na rzetelnych opiniach posiadaczy, proszę o nieudzielanie się osób, które raz w życiu miały w rękach lub widziały takiego typu karabin, bo to też nie o to chodzi.

 

Dzięki z góry i pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Chciałbym stockową nówkę, nie chcę się bawić w używane. Ares to koszt 800 zł, więc niestety, ale odpada. Raczej już nie ma sklepu, gdzie dostanę CM003 - oczywiście nową.

 

@UP: A masz jakieś bardziej konkretne modele godne polecenia? Poza tym słyszałem, że BOYI ma tendencję to częstego psucia się, a mi chodzi o to, żeby replika przetrwała niekrótko.

Edited by Makideshi
Link to post
Share on other sites

Przecież podałem konkretne, a to czy długa, czy krótka to już od twojego widzimisie zależy. Osobiscie brałbym wersję C, czyli compact.

 

Wszystkie repliki się rypią, niezależnie czy boyi, czy JG. Boyi jest mniejszym crapem niż JG, jest lepiej wykonana, ma wiecej bajerów.Jak się boisz o awarie blowbacka, to go po prostu wyłaczasz.

Link to post
Share on other sites

Przecież podałem konkretne, a to czy długa, czy krótka to już od twojego widzimisie zależy. Osobiscie brałbym wersję C, czyli compact.

 

Wszystkie repliki się rypią, niezależnie czy boyi, czy JG. Boyi jest mniejszym crapem niż JG, jest lepiej wykonana, ma wiecej bajerów.Jak się boisz o awarie blowbacka, to go po prostu wyłaczasz.

 

Chodziło mi bardziej o konkretny model z jakiejś firmy. W takim razie Boyi G-001 to dobra gieta, na pewno lepsza od 608-x JG?

Link to post
Share on other sites

Za dużo do tematu nie wniosę, ale blow back w Boyi G-001 jest fajny. Taki miły dla ucha i replika zyskuje według mnie na atrakcyjności. Nie wiem jak z jego wytrzymałością, ale ludzie używają i nikt nic złego raczej nie mówi.

Także gdybyś się tym też kierował, to będziesz zadowolony z tego bajeru na pewno.

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem tak.

Za dużo do tematu nie wniosę, ale blow back w Boyi G-001 jest fajny. Taki miły dla ucha i replika zyskuje według mnie na atrakcyjności. Nie wiem jak z jego wytrzymałością, ale ludzie używają i nikt nic złego raczej nie mówi.

Także gdybyś się tym też kierował, to będziesz zadowolony z tego bajeru na pewno.

 

Dzięki za opinie. Powoli skłaniam się do giety Boyi, tylko jak u niej z wytrzymałością? Nie chcę, żeby pękła w pół podczas użytkowania :(

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...