Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gumka MadBull "Sharkhopup"


Recommended Posts

Siemka..

 

Mam zamiar w swojej giecie zmienić gumke hopup bo strzelam "pustakami" albo po 2/3 kulki a na serii zacinka....Nvm

 

I znalazłem taką oto gumeczke z systemem "Sharkhopup" Która ma blokade dzięki której w komorze jest tylko jedna kulka . I piszę z pytaniem czy ten system się sprawdza czy w ogóle ktoś to sprawdzał. I czy warto zainwestować w taką gumkę czy poszukać odpowiednika czy coś w tym stylu. Mam tylko dziwne obawy , że ten system "Sharkhopup" jak działa to będzie dziwnie na auto się zachowywał ale to tylko moje zdanie. Czekam na odp. czy warto kupić i czy to się sprawdza w sensie ten system.

 

Link do gumki: http://gunfire.pl/product-pol-1152200633-Gumka-Hop-Up-MadBull.html

Link to post
Share on other sites

Sprawdź na okrągłych kulkach (G&G) i pamiętaj, replika nie ma nic wspólnego z Minecrafem - tam kwadratowych się nie ładuje.

 

Zmiana gumki da bardzo dużo, poprawią się osiągi, lepiej będzie podkręcać kulki tylko wraz ze zmianą gumki przyjdzie pora na zmianę kulek na lepsze. Najlepiej G&G. Używa ich dużo osób i nikt nie narzeka, no zdarza się tam coś czasem komuś napisać złego ale przeważnie to nie kulki są winne.

Jak kupisz kulek za 40 zł, a tych za 30 zł, to wiele nie stracisz, a unikniesz problemów z zacinaniem się magazynków, kulek w lufie i na komorze hop-up.

Link to post
Share on other sites

No ja wiem , że to nie minecraft :D Tylko na innych replikach powiedzmy tych "lepszych" albo akaczach w tej samej cenie. Kulki tej samej firmy na tych replikach strzelają bez zarzutu. Więc chciałbym chociaż na mojej replice zmienić właśnie to co sprawia , że akurat te kulki się tną a lepsze nie. Dlatego zastanawiam się nad zmianą gumki i pytam czy jest ta będzie dobra czy znajde dobry odpowiednik w podobnej cenie :D A te G&G kulki to drogi interes ale stosunek ceny do jakości wiadomo.

Link to post
Share on other sites

Ssssstary, piszesz tak, że ledwo wychwytuję sens i logikę wypowiedzi.

Jaką lufę posiada Twoja replika? Zmieniałeś na precyzyjną? Jakiej używasz baterii? Ja na Twoim miejscu po prostu przesiadłbym się na lepsze kulki, bo być może masz bardziej czułą replikę, a niekoniecznie coś z nią jest źle. Ewentualnie rozbierz sam front i zobacz czy gumka jest dobrze ułożona i czy Hop-Up działa (kręć w jedną stronę i zobacz czy dystanser wpycha gumkę do lufy i kręć w drugą patrząc czy gumka chowa się w szczelinę gdzie jest dystanser) poza tym zerknij czy lufa nie jest zabrudzona, jeżeli jest, to ją wyczyść - byle nie drucianym wyciorem.

Link to post
Share on other sites

Wszystko stockowe. Bateria też stockowa... chce powiedzieć , ze na innych replikach też stockowych nie mają problemu z podawaniem tych kulek od tej właśnie firmy.. I wydaje mi się , że zmiana gumki rozwiąże problem... Baterie i lufe wymienie w swoim czasie... Jeśli nie trzeba to poprostu kupie te lepsze kulki trudno... :P

Edited by SuBorys
Link to post
Share on other sites

Wszystko stockowe. Bateria też stockowa... chce powiedzieć , ze na innych replikach też stockowych nie mają problemu z podawaniem tych kulek od tej właśnie firmy.

U mnie w ekipie PeJoty nie mają zbyt dobrej reputacji. Obecnie chyba nikt ich nie używa. Z mojego doświadczenia powiem, że moja Cymka 028 lubi G&G. Rocketsów i PeJotów nie lubi. Objawy na Rocketsach i PeJotach były dokładnie takie jak u Ciebie.

Link to post
Share on other sites

Ja z początkiem przygody z ASG stosowałem Rocketsy i P&J i jeszcze coś tam śmiesznego było w użyciu. Dziwiłem się że wszystkim repliki strzelają, a moja się zacina. Później przyszedł okres, że kulek nie miałem i pożyczyłem od kogoś trochę G&G czy któryś z tych lepszych i załadowałem jeden magazynek. Wszystko wyleciało bez zacinek. Miałem wtedy cm.028 i G36C chyba od Dboys. Wszystko prosto z pudełka.

Możesz też kupić lufę o średnicy 1cm i nałożyć na nią dętkę rowerową, wtedy P&J nie powinny się zacinać, ale na auto nie strzelaj.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...