Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36c boyi- gearbox v.3 ZIMĄ


Recommended Posts

Witam mam małe pytanko bo w umowie gwarancyjnej z TaiwanGun wyczytałem "Używanie repliki w temperaturze poniżej 0 stopni C robisz to na własną odpowiedzialność....".Chodzi głównie o to:

 

1-Czy gearbox v.3 wzmacniany z g36c boyi jest podatna na zimno i czy ktoś już biegał z tym przy minusowych temperaturach.- Wyczytałem że v.2 potrafią pękać przy minusowych temperaturach ale nie wiem jak sprawa się ma do v.3

 

2-Czy mogą nie przyjąć repliki z rozwalonym gearboxsem na gwarancje i jak to sprawdza czy to od zimna ?

 

3-Co właściwie pęka obudowa gearbox ?

Link to post
Share on other sites

Mało widzieliście;P Pękanie na mrozie dotyczyło starych gerboxów (odlewy cynkowo aluminiowe) które tak jak plastiki potrafiły mocno kruszeć na mrozie. Co prawda nie przy zerze ale przy -10, -15 stopniach i dłuższym pobycie na mrozku i silniejszej sprężynie rzecz była dość częsta. moja cymka 031 straciła w ten sposób dwa gery. Pękały okolice przy wylocie dysz.

Nowsze gery już produkuje się z lepszych materiałów i ani w nowych cymach ani w Boyjach nie spotkałem się z tym problemem.

Natomiast posiadacze starych 028ek, 031ek i Bety Spetsnaz (szczególnie z silniejszymi sprężynkami) powinni zacząć uważać na temperatury poniżej 10 stopni na minusie.

Link to post
Share on other sites

.Chyba nikt nie strzelał na mrozie , bo replika wyszła jakoś bardzo niedawno.

 

 

Wyszła w listopadzie 2012. Strzelałem z niej całą zimę i nie było żadnych problemów ;) Z włączonym blou dzobem, szkielet jak nowy. Zero pęknięć czy ukruszeń.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...