Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Radio dla początkującego.


Recommended Posts

Przetrząsając nasze kochane forum w poszukiwaniu odpowiedzi doszedłem do wniosku że jest to niemożliwe gdyż występuje tu dużo pojęć których człowiek taki jak ja nie zna i po prostu gubię się w połowie treści takowych postów albo są niektóre posty zawierające wygasłe linki bez żadnych nazw marek itp. Więc chciałbym otrzymać jasną i klarowną odpowiedź a mianowicie radio do 150 zł za pomocą którego mógłbym porozumieć się z kolegą w teamie bez większych problemów.

Link to post
Share on other sites

A jakie on ma?

Bo jeśli żadnego to jednym nie pogadacie.

Ja wybierając opcję budżetową kupiłem maxcom wt 350. Zwykła pmr'ka ze standardowymi funkcjami. Do tego wyświetla częstotliwość i łyka awaryjnie zwykłe baterie z kiosku.

Ale ogólnie pewnie każda da radę, w tej kwocie chyba nie ma żadnych wyróżniających się zabawek.

 

PS. Jeśli chcesz dostać klarowną odpowiedź, to zadaj pytanie i ogólnie zaszalej trochę z interpunkcją.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Na początek WT350 jest okej cudów nie ma w sumie każde będzie działać podobnie, ale jak zamierzasz na dłużej zostać w tym sporcie to proponuje Ci rozejrzeniem się za Baofengiem UV-5R bo nie wiele więcej kosztuje niż Twój budżet a radio o wiele razy lepsze....i bardziej skomplikowane.

 

Powała Sam wpisz radiotelefon... PMR? CB? Jaki mam wybrać? Dla zielonego nie jest tak oczywiste czego ma szukać.

Link to post
Share on other sites

strasznie lubię taki odpowiedzi kolegów-"cwaniaczków" co to jakis czas sie juz strzelają(pije do kolegi Karczu) Zapomniał wół jak cieleciem był.......... bez urazy

 

Twój pierwszy i jedyny post na forum nic nie wniósł do tematu. Strasznie lubię takich ludzi- to dzięki nim na forum mamy coraz więcej offtopu i coraz mniej rzeczowych odpowiedzi. Oczywiście bez urazy :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...