Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

WITAM!!

 

Wystarczy wyskoczyć z jakiegoś latającego mobilum, typu samolot, lub helikopter, a następnie po paru sekundach lotu nacisnąć LMB i gotowe.

Co do samej gry, to nie zostaje mi nic innego, jak wypowiedzieć się o niej pozytywnie. Pozycja, choćby ze wzgledu na swoje oryginalne opcje jest warta polecenia.

 

POZDRAWIAM!!

RM

Link to post
Share on other sites

W grze od czasów "3" i "Vice City" pozmieniało się dużo - siłownia, podrywanie panienek (po dodaniu moda również sex z nimi), dobieranie ubrań, tatuaży, 3x większa przestrzeń całego ''San Andreas", dużo więcej pojazdów (począwszy od rowerów, aut, motocykli poprzez kombajny, traktory koncząć na poduszkowcu i Harrierze) i wyrabianie "licencj" pilota etc.

 

Pomimo tych wielu udoskonaleń gra nie dostarczyła mi tylu przyjemności co "Vice City" - pewnie nie mój "klimat". Oczywiście ma potężną grywalność ale ja nie dałbym jej więcej niż 8+/10.

 

a czy nie da się skczyć z budynku???

Jak się już na niego dostaniesz (helikopterem, samolotem, jetpackiem etc), to można.

Link to post
Share on other sites

WITAM!!

 

Nie ma to jak muza z Vice City, ona robila caly klimat.

 

Dokładnie Cybul, a w szczególności radio: "Espantoso" i "V-Rock", klimat był niesamowity. W SA muzyka stoii akurat na bardzo niskim poziomie, brak znanych i lubianych utworów z tamtych lat. Warto jeszcze dodac, że najnowsza wersja GTA, ma zdecydowanie rozbudowany system ciosów w czasie walki.

 

POZDRAWIAM!!

RM

Link to post
Share on other sites

W tym pierwszym miescie, w centrum obok autostrady jest taki wyyysoki budynek. najwyzszy chyba. w jednym z jego rogow jest ten znacznik, ze mozna wejsc. Jak sie w niego wejdzie, przerzuca na dach budynku, a tam jest spadochronik. A z nim wziuuuu ;)

Jak sie 2 razy W nacisnie, to gosc sie sklada i mamy swobodne spadanie :)

Link to post
Share on other sites
W SA muzyka stoii akurat na bardzo niskim poziomie, brak znanych i lubianych utworów z tamtych lat.

Tutaj się nie zgodzę. Muzyka w SA stoi na wysokim poziomie. Zdziwiłem się, gdy usłyszałem tam utwory takie jak Green River CCR'ów, czy chociażby jeden z utworów zespołu TOTO. Aha - i co rozumiesz poprzez pojęcie "tamte lata"?

Link to post
Share on other sites

Pewnie chodzi o lata 90 ubiegłego wieku :). Co do muzyki to też nie mam jej nic do zarzucenia. Dużo ciekawych utworów. Mnie najbardziej denerwuje klimat a właściwe jego brak. Nie bawią mnie ludziki mówiący do siebie "Nigga","Hommie" czy "Dog" do tego zabijający się za kolory ubrań i dzielnice. Gdzie takim leszczom do prawdziwej Mafii? Tak właściwie to brakuje też jakiejś struktury organizacji przestępczej. W poprzednich częściach bohater piął się po szczeblach kariery a tu takie niewiadomo co.

Link to post
Share on other sites

A jak jest z kierownicą?

GTA 3 nie miała pod nią supportu...nawet nie było stopniowalności skrętu (kierownica 2cm w lewo a samochód pełen skręt) a co dopiero mówić o działaniu pedałów czy POVa.

Natomiast widziałem w necie programik dający support pod kierownicę, lecz go nie testowałem.

KToś z was może testował i może się wypowiedzieć?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...