Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Scar-H od WE


Recommended Posts

Witam .

Znalazłem karabinek na Blacksword i mam pytanie do was :

http://blacksword.pl/product-pol-2670-Replika-karabinka-SCAR-H-CQC-.html

 

Czy posiada ktoś ową replikę ? Jeżeli tak , to prosiłbym o opisanie wrażeń ze strzelania.

 

I czy producent WE wydaje dobre repliki ?

 

Pisząc "dobre" mam na myśli spasowanie różnych elementów , zasięg itd.

 

Z góry dziękuję .

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Właśnie dostałem swojego SSR z tej serii. I powiem tak magi od innych firm nie będą pasować (niestety). Co więcej z taką komorą HopUp też się wcześniej nie spotkałem a kilka dziwolągów miałem w rękach ( w necie też brak ).

 

Co do wykonania to jest bez najmniejszego zarzutu. Wszystko super spasowane, nic nie lata. Rozkręca się go również bez problemów (nie ma między innymi walki z selektorem ognia jak w przypadku jego kuzynów od Boyi'a).

 

W środku siedzą przyzwoite bebechy (zębatki powinny bez problemu znieść nawet 140 sprężynę, tłok z jednym stalowym zębem ale porzadne tworzywo więc nie wiedzę problemów ze sprężynami do 120 a może nawet więcej). Szkielet GB też nie powinien przyspożyć problemów przy nawet mocnych sprężynach. Jedyne co mnie troszkę zawiodło to głowica cylindra która jest po prostu plastikowa (puki co szczelna ale nie wiem ile to potrwa). Natomiast bardzo dobrym elementem jest standardowa dysza od m16 ( 21,2 mm ), więc nie będzie żadnych problemów ze wstawieniem zestawu Bore-up (co też planuje uczynić jeszcze w tym tygodniu).

 

Prosto z pudełka karabinek wyciąga stabilne 430-432 FPS (tylko jeden z 20 odczytów wyszedł poza tą granicę i było to 434)

 

PS. To porzadnego tuningu proponuje też wymienić silnik bo mimo iż wygląda i pracuje bez problemu to niestety neodyma to to nie jest.

Edited by Ulat
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...