Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Yelon

Użytkownik
 • Content Count

  137
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

4896 profile views
 1. Czy ktoś może miał przyjemność coś zamawiać z tego flagowego sklepu CA? W necie są różne informacje. Jedni piszą że tylko hurt inni że indywidualne zamówienia też przechodzą.
 2. Właśnie jestem w trakcie zamawiania repliki GBB WE. Nie wiem czy wszystko dobrze rozumiem. Z tego co wyczytałem to odradzacie CO2 ze względu na awaryjność. Tak?
 3. No wygląda na to ze się chyba skusze :icon_smile: mam dość elektryków. Wielkie dzięki za pomoc! Pozostaje tylko pytanie. CO2 czy GG?
 4. Chodzi mi raczej o jakość części. Ze szybko się zużywają bo nie są stalowe. To mnie martwi i nie wiem czy coś się zmieniło czy dalej trzeba fortunę przygotować na ewentualne modyfikacje, które mogą pojawić się wcześniej niż później.
 5. Jak mniemam ten karabin na taiwangunie to wciąż ten sam co był w 2012 czy może WE coś usprawniło i można myśleć o zakupie? http://www.taiwangun.com/gazowe/a-w-s-s-we-m16a3-gbb-type-with-open-bolt-system-tan-we
 6. Może to śmieszne pytanie ale jednak wole mieć pewność. Czy naboje co2 do napojów będą działały równie skutecznie jak te do replik? Replika która do mnie jedzie działa tylko na nabije 8g a z tego co widzę to w airsowtowych sklepach wszędzie są tylko 12g.
 7. Czy ta replika aby na pewno jest kompatybilna z VSR? Gdzieś tam w świecie wyczytałem w kilu postach że nie do końca.
 8. Czy ktoś kupował kiedyś coś u nich? www.softairstore.de
 9. Czy ktoś miał jakąkolwiek styczność z tą repliką? Widziałem filmik pokazujący działanie tej repliki i trochę mnie to rozbawiło :D w sieci nic ciekawszego niestety nie znalazłem. Jednak chciałbym wiedzieć czy zakup tej zabawki ma sens (pomijając cenę). Jeśli ktoś ma jakieś inne namiary na karabiny wyborowe z WWII to byłbym bardzo wdzięczny.
 10. Jeszcze nie sprawdzałem. generalnie miałem tam chyba tylko jedno. Jeśli to jest problemem to skąd mam wytrzasnąć zamienniki?
 11. Panowie awaria. Po ostatniej strzelance postanowiłem wymienić sprężynę na słabszą z 380% na 300% i tłok na nowiutki (stary sprzedałem) Wszystko zrobiłem tak jak to robiłem od zawsze a tu nagle dziwne rzeczy się dzieją. Gdy naciągam tłok wygląda jakby cylinder leciał do lewej ścianki wewnątrz. Jak pcham cały mechanizm do przodu to głowica cylindra haczy o komorę HU zanim do niej wejdzie. Wygląda to tak jakby gdzieś po drodze sprężyna nierównomiernie dociskała tłok który opiera się od siły nacisku o cylinder a ten dalej leci na ścianę. Jakieś pomysły jak zaradzić takiemu zjawisku?
 12. A tego co tam w środku było to już nie pamięta. A w zasadzie to raczej nawet nie zwróciłem uwagi :)
 13. A na 150 ile fps tam wyjdzie? Miałem kiedyś 300% CA M24 i jakoś probemów nie było. Aż tak to się różni?
 14. Maple Leaf Cylinder & Trigger Upgrade Kit for VSR / MLTW-KIT-VSRCTS Czy ktoś się orientuje jakiego springa wytrzyma ten zestaw? http://www8.wgcshop.com/wgc2008/main/product_detail1.php?tabpage=1&search=special&rs=S&item=MLTW-KIT-VSRCTS&search_From=searchItem&view=info
×
×
 • Create New...