Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BERYL wz.96 [ARES]


Recommended Posts

Witam, mam parę pytań, planuję na wakacje kupno repliki Beryla wz.96 od Aresa. W tej chwili robię sobie kosztorys, i chciałbym wiedzieć jaka byłaby najlepsza i niezawodna* preclufa (kulki MadBulla), najlepsza i najbardziej wytrzymała sprężyna 130 do tej repliki i najlepszy silnik.

 

*niezawodna - chodzi mi o to, żeby sie nie zapychała itd nawet gdy wystrzelę maga np. Guarderów...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ja odradzam Beryla wz.96 [Aresa] przez wzgląd na to że elektronika szybko siada i jak skończy ci się gwarancja to wtedy naprawa troszkę kosztuje, a i tak nie wstawisz tam potem normalnych styków bo nie ma tam dla nich miejsca. Wszystko jest tam elektronicznie sterowane. Sam się nad tą repliką zastanawiałem ale po usłyszeniu paru opinii si nieco zniechęciłem, ale stwierdziłem że wolę to na żywo zobaczyć no i po obejrzeniu elektroniki byłem już pewien. Pierwsze co to jej za dużo ;) a reszta to moja własna ocena. Jakość mi się nie podobała. Lepiej już kupić jakiegoś Umareksa za niższą cenę i mieć spokój. :)

Link to post
Share on other sites

Ja odradzam Beryla wz.96 [Aresa] przez wzgląd na to że elektronika szybko siada i jak skończy ci się gwarancja to wtedy naprawa troszkę kosztuje, a i tak nie wstawisz tam potem normalnych styków bo nie ma tam dla nich miejsca. Wszystko jest tam elektronicznie sterowane. Sam się nad tą repliką zastanawiałem ale po usłyszeniu paru opinii si nieco zniechęciłem, ale stwierdziłem że wolę to na żywo zobaczyć no i po obejrzeniu elektroniki byłem już pewien. Pierwsze co to jej za dużo :icon_wink: a reszta to moja własna ocena. Jakość mi się nie podobała. Lepiej już kupić jakiegoś Umareksa za niższą cenę i mieć spokój. :icon_smile:

 

Wnikliwie obejrzałeś elektronikę i na pierwszy rzut oka byłeś już pewien, tak?

 

Co do Aresa, zajrzyj do tematu o nim, napisz do paru osób, które go mają jeśli coś Cię gnębi. Może się okazać, że nawet w okolicy ktoś go ma, to rozwiejesz własne wątpliwości.

Link to post
Share on other sites

SenkuPH- nie wiem czy doczytałeś ale napisałem że chciałem go na żywo zobaczyć i tak zrobiłem. Ma go mój kumpel i raz go oglądałem, a drugim razem to musiałem mu tam elektronikę lutować bo w dwóch punktach luty puściły. Po za tym rozmawiałem z wieloma osobami, głównie byli to serwisanci.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...