Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ej a jeszcze takie pytanie. Bo mi piszecie żebym zmienił gumkę hop up. Ciężko się to zmienia? Dam radę? ( jestem zielony w tych sprawach) Jeśli nie to oddać to do jakiegoś serwisu? Poczytałem trochę i podobno na taiwangunie montują to od razu przy zakupie, to prawda?

Link to post
Share on other sites

Jeśli ktoś jest zielony to raczej mega łatwe to nie będzie, ale są poradniki/filmiki jak to zrobić. Warto coś takiego umieć zrobić. Możesz poprosić sklep w komentarzu do zamówienia o zamontowanie takiej gumki. Tylko nie pamiętam, czy Taiwangun miał jakieś dobre jeszcze w ofercie :icon_razz:

 

Systema, G&G, Guarder przeźroczysty to najbardziej polecane gumki. Do systemy nie ma chyba jednak dystansera jak coś i trzeba użyć stockowego lub zrobić samemu :icon_wink:

 

Zawsze możesz poszukać kogoś ze swojej okolicy i poprosić o zmianę gumki :teethh:

 

PS. Gogle zapewniają raczej większą ochronę od okularów. Okulary lepiej przymierzyć przed kupnem, ponieważ mogą za bardzo odstawać od twarzy. Nie przejmuj się też jakoś ewentualnym wyglądem w samych goglach ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...