Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

m4a1 dragon


Recommended Posts

A kupiłem mojej kobiecie inną wersję, ale to w zasadzie to samo. Ujmę to tak: jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony. W rzeczywistości replika jest bardziej oliwkowa niż na zdjęciach gunfire, a i plastik jest całkiem dobrej jakości. GB pracuje ładie. Kolba nie ma luzów. Miłym zaskoczeniem było również to, że w replice za 300zł postarali się o atrapę zamka.

 

Na rączkę taktyczną się nie napalaj. Jest od razu do wywalenia. Lata na wszystkie strony. Z innych minusów to tłumik płomienia zrobiony z najbadziewniejszego plastiku z całej repliki (wróżyłem, że to będzie pierwsza rzecz która się połamie i tak się stało. Ale to tylko kwestia wymiany na metalowy :icon_wink: ). W sumie jeśli przemalować pierścień trzymający risy (świeci się jak psu jajca), to wygląda całkiem dobrze.

Edited by Deadmaster
Link to post
Share on other sites

Tą wersję, którą wybrałeś, to niekoniecznie :icon_wink: Przy zakupie replik tej firmy osobiście poszedłbym po drodze najniższych kosztów (wszystkie modele są wykonane z tego samego tworzywa i mają te same bebechy. Ale to tylko kwestia co Ci się podoba). Jeśli koniecznie chcesz mieć risy, to sugerowałbym np http://gunfire.pl/pr...inka-DG04B.html. Z różnicy w kosztach pomiędzy tymi dwoma możesz kupić porządne okulary balistyczne (pamiętaj żeby były z atestem) i gumkę hop up (g&g, albo systemy).

Edited by Deadmaster
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...