Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36 zacina się pluje kulkami.


Recommended Posts

Witam.

Posiadam pewien problem z moim G36c JG.

Zacznę od początku. Replikę używaną kupiłem w czerwcu, ma założony inny gearbox jest to podróbka Systemy. Poprzedni właściciel kupił go w kwietniu zamontował i wszystko ładnie śmigało. Kupiłem ją, na początku było okej chodź pojawiały się pierwsze problemy parę pierwszych kulek leciało 2-3 metry. Potem było tylko gorzej, na następnej strzelance załadowałem magazynek i pierwsze kulki na semi lecą 2 metry parę następnych leci bardzo dobrze, lecz po chwili replika ma puste strzały i nagle na raz leci 5 kulek potem znów ładnie lecą, lub kulki wypadają z lufy, na auto problem jest podobny czasami kulki lecą dobrze a czasami leci 4-5 kulek lub spadają 2-3 metry ode mnie. Był jeszcze inny problem replika nie chciała strzelać na baterii 9.6V, dodam, że poprzedni właściciel wymienił silnik na nowy na magnesach neodymowych.. Kupiłem więc nową baterie 10.8V 1600mAh i strzela ładnie, ROF jest zadowalający.

Replikę dałem do znajomego na przesmarowanie i wyczyszczenie niestety nic to nie dało. Rozbierałem parę razy replikę by zobaczyć czy coś jest nie tak z komorą hop up ale wszystko wydaje się być w porządku. Próbowałem też na innych magazynkach lecz nic to nie pomaga.

Pomyślałem żeby wysłać replikę na serwis, ale jeśli to jakaś drobnostka to po co mam płacić za przesyłki itd.

Za odpowiedzi z góry dzięki.

Myślę, że wszystko opisałem dość jasno.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...