Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Urban47

Użytkownik
 • Content Count

  100
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam Chętnie się dopiszę ale krucho z transportem - ktoś z Wrocławia lub Opola się wybiera i miałby wolne miejsce w automobilu?
 2. Witam Poszukuję zdjęć karabinów WSK-94 i 9A-91 w boju. Przede wszystkim zależy mi na użyciu ich przez Rosjan, ale jakimiś ciekawostkami z użyciem karabinów zdobycznych nie pogardzę. Znalazłem kilka filmów prezentujących broń, no ale średnio mnie to urządza. Doczytałem że były kilkukrotnie używane od II wojny czeczeńskiej, ale niczego konkretnego się nie doszukałem. Z góry dzięki za wszelkie informacje.
 3. Sama zabawa w stippling mi zajęła łącznie ze 3-4h i nie uważam że to jakoś dużo jak na to :D
 4. Ostatnio bawiłem się w przerabianie Glocka i tak się to prezentuje u mnie. Przerabiałem grot do lutownicy i chciałem przetestować jak to wyjdzie, korpus i tak pójdzie do wymiany.
 5. Nie jest to nic skomplikowanego. Wystarczy z kawałka jakiegoś materiału (blok plastiku, drewno, metal, rurka pvc) zrobić połączenie miedzy pinami korpusu a pinami kolby. Kolby nijak nie nasuniesz na body. Łatwiej zrozumieć jakbyś już miał tą kolbę w rękach.
 6. Początkowo jak widać wyżej miałem dobra opinię, jednak jak na ten moment jest mieszana, albo nawet zła. Z każdym kolejnym zamówieniem towar w przesyłce coraz bardziej odbiegał od zamówienia. Ostatnie moje zamówienie to już w ogóle szczyt - prawie połowa przedmiotów była niezgodna lub całkowicie jej nie było, a zamówiłem kilkanaście rzeczy. Rozumiem zamieszanie wynikające z racji nowego roku (a o opóźnieniach z nim związanych nie było nigdzie słowa), ale wolałbym żeby paczka przyszła kilka dni później niż żebym musiał się upominać o zakupiony towar. Nie wiem kto te paczki składa, ale raczej
 7. Ma podajnik w innym miejscu i bez dużych przeróbek nie podziała
 8. Jak na zwykłe użytkowanie na strzelanki (nie jakieś reko czy stylizacje) to zdecydowanie SA będzie lepszym wyborem. Elka ma sporo wad i konstrukcyjnych i "airsoftowych". Trzeba uwielbiać ten model i mieć smykałkę do grzebania w replikach żeby się z tym dobrze bawić (chociaż, przynajmniej u mnie, tłok jest w wersji z metalowymi zębami).
 9. W Fosco często zatykają mi się te dysze, dlatego lepiej używać jednej do rożnych puszek, a za czasem, po zatkaniu, wywalić i użyć kolejnej. Koniec gazu to też nic nietypowego.
 10. Również polecam ten sklep. Ostatnimi czasy zrobiłem u nich sporo zamówień, wszystkie były szybko wysyłane, tak że zwykle na następny dzień (od zaksięgowania przelewu) miałem paczkę już u siebie. Dwa razy zdarzyło się że otrzymałem inny towar (inna ładownica, koszula w innym stanie), ale wszystko było rozwiązywane szybko i bezproblemowo. Kontakt ze sklepem tez jest bardzo dobry (przynajmniej mailowy) i czasami po paru minutach dostawałem odpowiedź. Podsumowując - wielki PLUS
 11. Wiesz co masz zrobić? Zacząć myśleć samodzielnie, a nie pytać na forum czy możesz kraść. W pierwszym poście masz odpowiedź co powinieneś zrobić, a ty dalej cudujesz.
 12. Skoro twierdzisz że "na bank to jest porzucone" to po co ten temat? Wziąłbyś i byłoby po sprawie, tylko ty byś wiedział skąd masz. A tak pytasz wszystkich polskich (i nie tylko) asgejów o to czy sobie możesz wziąć...
 13. Chłopaki, przesadzacie, powinniście się cieszyć że rośnie nam kolejna piękna polska cebula :D. A tak na poważnie - rozumiem wątpliwości. "przyda mi się, ale to może czyjeś.... ale nie, nie może być czyjeś skoro ktoś zastawił. To sobie wezmę. Albo nie, wezmę kawałek to się nikt nie przyczepi, a kiedyś wezmę więcej." Jednak nie zmienia to faktu że forum tego typu jak Nasze nie jest dobrym miejscem do chwalenia się kradzieżą. Bo może za chwile pojawić się kolejny temat "ktoś zniszczył naszą miejscówkę w takim i takim lesie, czy ktoś coś wie na ten temat?", a w tym temacie sam się do tego prz
 14. Jak na moje to kolor i na Twoich i na Jego zdjęciach jest w bardzo podobnym stanie, nie są jakieś mocno sprane, ale widać na Jego zdjęciach że używane były (szwy, kieszenie). Brak guzików i rozdarcia to już inna sprawa, możesz dorzucić zdjęcia tych miejsc.
×
×
 • Create New...