Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Prądożerna replika?


Recommended Posts

Cześć chłopcy

 

Podłączam naładowaną batkę 9,6 NiMh do mojej emki - ledwo zipie. To samo z lipolem 7,4. Dopiero na jedenastce ładnie chodzi. Ale wykończyłem tę jedenastkę na jednej strzelance. A moja batka 9,6 chyba jest dobra, bo po podłączeniu do innej repliki ładnie chodzi.

 

Z tego też względu podejrzewam, że problem leży w mojej replice.

Co może być przyczyną? Jakieś opory w elektryce GB?

Link to post
Share on other sites

Sprężyna (M120, 400 fps), silnik i zębatki stockowe. Emka SRC. Wybaczcie, przełożenia zębatek nie znam.

 

Pojemność tego lipola co go wykończyłem to 1200. Nie wiem ile strzałów oddałem. Starczyła mi na prawie całą niedzielną jebankę. Ze dwa-trzy hajkapy?

Link to post
Share on other sites

@Obi - to się stało nagle ? Czy po jakiś zmianach w replice ?

Replika jest nowa, czy wiekowa ?

Po raz pierwszy zauważyłem to na poprzedniej strzelance (w sensie, nie ostatniej, tylko jakby 'przedostatniej'). Sądziłem wtedy że z baterią nie halo, bo i zimno było. Teraz się przekonałem, że z repliką jest coś nie tak.

Nie jestem na 100% pewien, ale wydaje mi się, że to się stało jakby stopniowo. Już od jakiegoś czasu nie byłem zadowolony z ROF-a i reakcji na spust na batce 9,6.

O ile mnie pamięć nie myli, replika kupiona w 2010 roku. Jedna z pierwszych emek SRC z którejśtam generacji na polskim rynku :D. W międzyczasie była serwisowana ze 2 razy u poldka. Wymienione okablowanie (!), głowica tłoka i gumka HU. Poza tym stock. Sprężyna 120.

 

Chyba niepotrzebnie zawracam wam gitarę, po prostu oddam do serwisanta jakiegoś i już. Bo sam nie mam cierpliwości do grzebania w GB.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...