Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Malutki problem z noskiem ESS ICE


Recommended Posts

Hej, mam małe pytanie, a właściwie to potrzebuję waszej opinii/może doświadczenia.

 

Pod wpływem nieznanych mi czynników przyrody, w nosku od ESS ICE-ów odkleiła mi się guma od plastiku.

 

To se przyklej... Wiem. Pytanie jest takie, czy komuś stało się już takie coś i jakiego kleju użyliście.

Właściwie to właśnie jest pytanie, jakiego kleju użyć?

 

Próbowałem POXIPOLu dwuskładnikowego, potrzymał dzień a potem puścił, nie trzymał tej gumy z której jest ten nosek.

Przed cyjanoakrylami trochę się waham, bo nie chcę żeby guma stwardniała.

 

Jakieś doświadczenia? Sugestie?

 

Czym skleić tą gumę i plastik żeby trzymało się dobrze również biorąc pod uwagę czynnik pocenia się i ciepła twarzy?

Link to post
Share on other sites

Mi nie zjadło. Jak wyschnie to nie będzie działać drażniąco. Zresztą butapren a przynajmniej ten który mam ma konsystencję gumy więc napaćkać go do gumy potem gumę do noska zostawić na noc ściśnięte a gdy wyschnie odciąć nożem do tapet ten klej który wyciekł.

Nosek klej ściągnięty z okularów.

Cyjanoakryl średnio działa przetestowałem, wytrzymalszy jest butapren.

Link to post
Share on other sites

Podepnę się pod temat - mój problem również dotyczy noska, a właściwie mojego własnego nosa :icon_razz2: Konkretnie chodzi o to, że mam dość szeroką nasadę nosa i jeśli ess-y ze standardowym noskiem pasowały na styk, to w przypadku zamontowania wkładki do szkieł korekcyjnych Vice RX okulary mam na czubku nosa... Wkładka ma dużo szerszą część z twardego plastiku niż zwykły nosek, przez co nie wchodzi mi na nasadę nosa (jest za wąska - zamiast się rozszerzać w stronę twarzy ma cały czas tą samą szerokość "otworu na nos")

 

Czy ktoś próbował już jakoś kształtować/formować ten plastik? na gorąco? Szlifować? Bo muszę to jakoś dopasować do mojej facjaty :icon_confused:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...