Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pytanie odnośnie 2 replik i reko munduru


Recommended Posts

Siemka!

Dopiero zaczynam i chciałbym się dowiedzieć więcej na temat sprzętu który sobie "wymarzyłem".

1. W pszyszłym tygodniu dotrze mój AUG od JG. Doradzcie mi proszę co warto w nim wymienić, oraz jaki celownik dobrać. No i oczywiście najlepszą masę kulek.

2. Mam oko na desert eagla. Chciałbym go mieć w wersji gazowej tylko nie wiem z jakiej firmy. Musi koniecznie posiadać blow back i byc metalowy.

3. Teraz co do reko munduru. Mój wujek służyl w 5 brygadzis pancernej "Skorpion" w Opolu i chciałbym posiadać rekonstrucje własnie ich munduru. Polecicie coś? Tylko bez szalonych kosztów ;) link do wiki: http://pl.wikipedia.org/wiki/5_Brygada_Pancerna_„Skorpion”

Pozdrawiam

Edited by Hesh
Link to post
Share on other sites

Czyli do pSZyszłego tygodnia masz czas na korki z ojczystego. Żeby zęby nie zgrzytały przy czytaniu.

1. Na pewno gumkę hopa i ładowarkę akusa na jakąś porządną. Jakie gumki i ładowarki są przyzwoite, odsyłam do działu technicznego.

2. Wszystkie repliki tego pistoletu są poniekąd średnie i dość awaryjne. Zresztą tachanie tego kieszonkowego działka jest mało wygodne (nie ma do tego kabur i innego akcesorium)

3. Najsensowniejszy będzie usmarowany czarny kombinezon odzyskany z allegro, kupiony tamże hełmofon i buty desanty. To się przez lata nie zmieniło. Poza czołgiem się będziesz mógł pokazać w zwykłym mundurze polowym.

Link to post
Share on other sites

Przepraszam za literówkę, pisałem szybko na iPadzie i ręka się omsknęła :)

1. Czytałem gdzieniegdzie, że ktoś wymieniał zębatki i sprężyny na mocniejsze ale nie wiem c\zy też powinienem to robić.

2. A czy możesz polecić coś konkretnego?

3. Dzięki, na pewno poszukam.

Link to post
Share on other sites

1. Nie powinieneś. To co oferuje ten AUG w stocku (czyli od nowości) jest wystarczające.

2. Desert Eagle od Tokio Marui to najlepsza opcja. Kosztuje 700zł, ostatnio były na specshopie.

3. Strzał w stopę z tą stylizacją. Ani to wygodne, ani praktyczne, a do Auga też nie pasuje. Koniecznie chcesz bawić się w stylizację? Jeżeli nie to za niewielkie pieniądze możesz złożyć sobie dobry zestaw.

Link to post
Share on other sites

1. Słyszałem że trzeba wymienic gumkę w HU ale nie znam sie na tym to pytam.

2. Na pewno spojrzę

3. Szukałem zestawów i są dość drogie bo w sumie wyniesie to ok. 160 zł. Kamizelkę już mam na szczęście. Gdzie można coś tanio kupić?

Link to post
Share on other sites

1. To, że należy wymieniać gumkę HU to nie jest reguła. Parę lat temu nie było wyjścia, ale chińscy producenci zrobili naprawdę duży krok naprzód również w produkcji gumek. Ludzie zachęcają do wymiany gumek bo jest to łatwa operacja i nie trzeba rozkręcać GB. Skoro kręci, uszczelnia, kulka nie wariuje to nie ma sensu wydawać pieniędzy na nową.

 

3. Demobil: Allegro, art-fox.pl, armyworld.pl itp. Jak się postarasz znajdziesz dobry komplet za 50zł. Możesz też pochodzić po używakach na mieście.

Link to post
Share on other sites

1. Gumka jest do wymiany we właściwie każdej nowej replice (edytuj - w sumie to Buniek ma racje).

Nie jest to sprawa trudna i pewnie na necie znajdziesz poradnik jak to zrobić. Jeśli zaś boisz się, że coś zepsujesz to znajdź kogoś bardziej obytego - pewnie zrobi to za piwko czy dwa. Aha, jeśli Twoje zamówienie nie wyszło jeszcze ze sklepu to spróbuj dopisać do zamówienia gumkę HU i poprosić o zamontowanie - sklep prawdopodobnie (wręcz na pewno) zrobi to za darmo.

3. Jeśli chcesz tani mundur to szukaj Flecka albo DPM w demobilach (za 160zł kupisz kilka kompletów spodni, bluz, kurtek). Armyworld to całkiem fajny sklep - mają używane mundury, ale jesli piszą, że stan jest dobry czy dobry+ to można im wierzyć.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

są dość drogie bo w sumie wyniesie to ok. 160 zł.

 

 

Przepraszam, ale oplułem monitor ze śmiechu. Zobaczysz jak cię wciągnie to 160 pln to będzie pryszcz a nie koszta.

I nie stresuj się , do łez mnie tylko stwierdzenie ubawiło, nie to że jesteś zielony.

A z mundurkami jest dokładnie tak jak pisze Marek. Ciuchy rekonstrukcyjne to wydatek wielu setek złotych (jak nie tysięcy).

Link to post
Share on other sites

Przepraszam, ale oplułem monitor ze śmiechu. Zobaczysz jak cię wciągnie to 160 pln to będzie pryszcz a nie koszta.

I nie stresuj się , do łez mnie tylko stwierdzenie ubawiło, nie to że jesteś zielony.

A z mundurkami jest dokładnie tak jak pisze Marek. Ciuchy rekonstrukcyjne to wydatek wielu setek złotych (jak nie tysięcy).

Troche źle mnie zrozumiałeś. Podając tę cenę chodziło mi o normalny mundur a nie o reko.

 

Co do tematu to szukałem na tych sklepach i na art-fox jest super kurtka ale nie ma do niej spodni w tym kamuflażu, a muszę mieć tę panterę bo mam taką kamizelkę. Cóż, szukam dalej. :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...