Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Pograłem w betę i jakoś się nie zachwyciłem. Niby to jakaś rewolucja, powiew świeżości ale jakieś płytkie to wszystko. Sterowanie mechami jest zrobione miodnie, tak samo poruszanie się piechotą z podwójnym skokiem i bieganiem po ścianach ale czegoś brakuje. Na pewno nie podobiera się ulubionej broni ze względu na recoil czy inne parametry bo strzelanie jest proste jak w starych futurystycznych strzelankach. Nawet jeśli coś jest, to wszystko się dzieje za szybko, żeby dało się to zauważyć.

Link to post
Share on other sites

Ja czekałem na Titanfalla z zachwytem, natomiast po pograniu w Betę jestem trochę zadowolony ale bardzo znudzony (nie kupie tej gry).

To jest gra typowa na ok. przejście kampanii i pograniu kilkunastu godzin online -> potem wywalamy pudełko na półkę lub do szafy.

Imho gra się fajnie i po chwili czuje się mocne znudzenie (monotonność).

Link to post
Share on other sites

Mnie z kolei gra wciągnęła. System poruszania się po ścianach, momentami ciężkie starcia tytanów (jeśli trafi się na ogarniętego przeciwnika). Ciekawe wprowadzenie sztucznej inteligencji w postaci "gruntów". Na razie nie skreślam tej gry, poczekam na pełną wersję z wszystkimi mechami i mapami :)

Link to post
Share on other sites

Zależy, ja np. w dzieciństwie bardzo dużo nagrałem się w gry typu Ninja Gaiden (np. Black na xboxa) więc dla mnie bieganie po ścianach nie było niczym nowym. Jako fanatyk mechów grałem też w gry typu Front Mission, Metal Wolf Chaos czy też Mech Assault etc. więc tytany a.k.a. mechy też nie są niczym nowym.

 

Ja proponuję poczekać z pół roku po wydaniu gry na obniżkę cen i patche/łatki etc - na razie mogę polecić tylko Mech Online bodajże lub eeee... nie wiem jak się to nazywało Hawken czy coś takiego. Są darmowe :icon_biggrin: Za to na pewno bardzo podoba mi się jedno -> wzywanie mecha do pilota. Daję mu rozkaz a ten biegnie do mnie przez pół mapy. <3

Link to post
Share on other sites

Wcześniej grałem jedynie w Shoguna (czy jakoś tak) jeśli chodzi o mechy. Też fajne, ale bez online chyba :D

Dla mnie to nowość (bieganie po ścianach i podwójne) skoki i coś nowego - gram jedynie w Chivalry czasami, BF 3 już odstawiony od dawna.

 

Na pewno warto poczekać na obniżki jeśli ktoś się jeszcze waha (tera np. było 50% zniżki na gry z okazji walentynek ;)).

Podoba mi się to, że w grze ciągle coś się dzieje. Jak nie jakiś wrogi gracz atakuje nasz punkt to wchodzą po schodach "grunty". Nie można się nudzić podczas rozgrywki. Rozumiem jeśli kogoś gra nudziła, ale pamiętajcie o tym, że to była beta z bodajże dwoma mapkami i jednym mechem :)

 

Wzywanie mecha do pilota też mi się podoba (wprowadzenie ewakuacji też na +). Dzięki tytanom i "gruntom" gra wygląda naprawdę fajnie. Nie raz stawiałem mecha do obrony punktu, a sam biegłem do kolejnego (a punkty lecą :D). Można trochę kombinować. Dla mnie była to fajna odmiana po Chivalry i BFie. Chociaż rundy mogłyby być dłuższe.

Link to post
Share on other sites

Ja bym najchętniej zobaczył grę taką jak Metal Wolf Chaos (nie ma to jak gra Prezydentem USA w Mechu) z xboxa na PC z trybem online. Chyba kupił bym 3 lodówki, wpakował do nich jedzenie i nie wychodził z domu przez jakiś czas. :icon_biggrin:

 

Mam nadzieję że przy Titanfallu będzie możliwość customizacji mechów jak w front mission.

Edited by reaper666
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Wracając do tematu Titanfall'a to słyszałem, że w miarę fajnie ma to wyglądać, jeśli chodzi o mecze rankingowe (Chodzi mi głównie o esl). I tutaj pytanie do was. Czy ktoś z was wie coś więcej? Chodzi mi głównie o organizację eventów, konkursów i gatherów. Bo sam multiplayer moim zdaniem jest na prawdę przełomem w czasach odgrzewanych kotletów jakim jest cod i bf, jednak strasznie szybko się nudzi, głównie przez oklepane tryby.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...