Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Colt 1911 TM kompatybilność magów.


Recommended Posts

Witam. Już od roku jestem posiadaczem repliki colta 1911 foliage warrior z firmy Tokyo marui. Poszukuję alternatywy dla magazynków z TM które w Polsce są trudno dostępne. Zastanawiają mnie magi do coltów z firmy KJW ( na green gas oczywiście) i STI tac master. Szczególnie te ostatnie wydają mi się niemal identyczne z magazynkiem z tokyo marui colt MEU. Czy wie ktoś coś o kompatybilności tych magów z coltem z TM ? link do tego maga z STI tac master:http://taktyczny.com...master-gbb.html

Link to post
Share on other sites

STI Tac Master to właśnie KJW (konkretnie KP-07 z plastikowym korpusem), który jest w standardzie TM. Mogę powiedzieć tylko tyle, że te magazynki z wystającą stopką (jak w Twoim linku) są minimalnie szersze od klasycznych - klasyczny wszedł do mojego Army (będącego kopią TM), ten z linka blokował się w połowie drogi.

Więc jeżeli nikt Ci nie potwierdzi, to lepiej żebyś spróbował z tym magazynkiem: http://allegro.pl/metalowy-magazynek-colt-kjw-tercel-army-i3978912714.html

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

-Otto- Napisałeś że to STi tac master to z kjw kp07 ale przecież ten STI tac master o którym mówię został wypuszczony przez firmę ASG. Te magazynki z pierwszego linku są do colta sti tac master robionego przez firmę ASG, nie KJW. Chyba że to dokładnie to samo ?

Edited by pidzejfat
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...