Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Łoże AK-74 od ostrego - gdzie zdobyć?


Recommended Posts

Hej :icon_smile:

Zamierzam zakupić AKS-74 od LCT z przednim łożem z tworzywa, lecz mam plan, aby zamienić owe łoże na drewna od ostrego AK-74. Czy da się gdzieś w dosyć przystępnej cenie zakupić drewniane łoże od ostrego AK-74...? Przeszukałem już wiele komisów itp. i dalej nic nie znalazłem w cenie do tych 100 zł.

Pozdrawiam :icon_wink:

Edited by TehZAWADA
Link to post
Share on other sites

W tym budżecie życzę powodzenia. Komplet łoże+chwyt pistoletowy to ca 70USD plus wysyłka (30-50 baksów), oczywiście nówki. Licząc że 60% nówki to uczciwa cena za używkę... resztę dośpiewaj sobie sam. Szperaj na egunie albo ebayu, w końcu pewnie się trafi.

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Dziwne to trochę, że do AKM'a mogę dostać na frontowcu za 80 zł z hakiem, a do 74 ni to widu, ni to słychu ;D.

 

 

Widać, że ten temat jest Ci jeszcze obcy. Nie ma zależności pomiędzy dostępnością jednej części a drugiej w PL.

Dowiadywałem się tego na podstawie wielu rzadkich elementów przez lata, też kiedyś sobie to uświadomisz.

 

Niestety, nie ma łatwo.

Link to post
Share on other sites

Okładziny do AKM-a były produkowane i uzywane w Polsce stąd ich stosunkowo łatwa dostępność. AK-74 w Polsce było tyle co na palcach jednej ręki policzyć i to nie z drewnami a plastikami. Wiesz już skąd rożnica w cenie.

Co do okładzin ak74 za 10$ to zapewne bułgarskie tych jest pełno i są znacznie tańsze niz rosyjskie/radzieckie..

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...