Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gieta - na początek. JG czy BOYI?


Recommended Posts

Witam. Zastanawiam się nad zakupem pierwszej repliki. Wybór padł miedzy JG 608-2 (G36K), BOYI G-001. Która z nich będzie dla mnie lepsza. Zależy mi na zasięgu, celności i wytrzymałości repliki. Strzelać zamierzam na wolnym powietrzu (nie na CQB). Chciałbym też zminimalizować koszty - wymiana podzespołów tylko w razie konieczności. W tunning będę się bawił jak będę miał więcej kasy...

Pozdrawiam Mateusz

Link to post
Share on other sites

Za to JG nie mają awarii. Ta chińska replika za 4 stówy ma gearbox kuty przez Hefajstosa na Olimpie... Porównywalna awaryjność, porównywalne osiągi, boyi ładniejszy, JG bardziej podatny na tuning.

Najlepiej bierz cymę.

Edited by MrMCET
Link to post
Share on other sites

Na EBB niespecjalnie mi zależy. Ważne żeby body było dobre - i tak z czasem (rok/może 2.) wymienię wnętrzności... Nie wszystkie ale np. kabelki, prec. lufa, bateria, ew. silnik. I po takim tunningu liczę na kilka lat zabawy...

Link to post
Share on other sites

Gumkę, dyszę, głowicę tłoka, sprężynę, prowadnicę sprężyny, łożyska, kable. Na start. Z mikrostykami może być problem z tego co czytałem. Już lepiej weź AK full steel :icon_wink: Z częściami zamiennymi do G36 typu Ares może być problem.

Edited by Ryzbor
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...