Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Współpraca ekip airsoftowych z OSW " Strzelec"


Recommended Posts

Czołem,

 

Na sam początek chciałbym się dowiedzieć czy z ekip airsoftowych w Polsce są chętni aby nawiązać współpracę z OSW " Strzelec".???

Zasady są proste... Jednostek Strzeleckich w Polsce jest dużo, grup airsoftowych również, czy znajdą się zatem chętni na współpracę?

 

Przedstawiam Wam dwie opcję:

1. Współpraca JS i grup airsoftowych na zasadzie wspólnych treningów, szkoleń,warsztatów..

2. Z dobrze rozwiniętych i prosperujących chętnych grup airsoftowych stworzenie Samodzielnych Jednostek Strzeleckich, podlegających pod Komendę Główną w Warszawie.

 

Osoby zainteresowane tematem proszę o rzetelne wypowiedzenie się w temacie na forum, albo kontakt na pw.

 

Pozdrawiam

Junior

Link to post
Share on other sites

Z czystej ciekawości zapytam. Masz jakieś dojścia które ułatwią taką współpracę na terenie całej Polski? Bo jak nie to każdy sam będzie musiał sobie taką współpracę załatwić, a tu może być problem - airsoftowcy mogą być chętni, ale Strzelcy z lokalnej jednostki już nie.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Na jednej ze stron JS można przeczytać "Nasza jednostka NIE ORGANIZUJE i NIE BIERZE udziału w grach ASG ani paintball!" więc ciekawie jak wygląda to u innych JS.

Ogólnie w "Strzelcu" są osoby, które się tym interesują lecz ASG nie jest tematyką zajęć i myślę, że długo nie będzie...

Link to post
Share on other sites

AS może mieć różne formy - od protego niedzielnego naparzania tysiącami kompozytowych kulek, do zaawansowanych treningów z zachowaniem maks realizmu taktycznego. Wszystko zależy od ludzi, na ile poważnie do tej zabawy/hobby podchodzą - i JS nie jest wcale jakąś szczególną formacją w tej kwestii, po prostu traktują swoje hobby bardziej formalnie i strukturalnie.

Z tego co wiem, bywają w kraju spotkania z udziałe JS i zwykłych airsoftowców. Ale to są chyba inicjatywy lokalne.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Na jednej ze stron JS można przeczytać "Nasza jednostka NIE ORGANIZUJE i NIE BIERZE udziału w grach ASG ani paintball!" więc ciekawie jak wygląda to u innych JS.

Ogólnie w "Strzelcu" są osoby, które się tym interesują lecz ASG nie jest tematyką zajęć i myślę, że długo nie będzie...

 

Dziwisz się? :icon_wink:

http://www.youtube.com/watch?v=7DgmI9UsFFk

Bo chyba o tą JS ci chodzi :icon_wink:

Edited by wegorz
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...