Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wyposażenie dla żółtodzioba


Recommended Posts

Witam.

Jestem nowy na forum jak i również w ASG. Mam parę pytań dotyczących wyposażenia (cena oraz modele). Chciałbym się dowiedzieć ile wyniósłby mnie koszt wyposażenia: gogle, mundur, kamizelka oraz hełm. Wszystko w miarę taniej cenie i najlepiej jakby mundur był współczesny, może amerykański lub jakieś służby specjalne. Potrzebuję również porady w sprawie gogli, które nadawały by się do strzelanek. Na moją pierwszą replikę wybrałem CM.028, bo raczej ma najlepszy stosunek jakość/cena w moim budżecie. (Jeśli znacie lepsze repliki w tej cenie, chętnie zobaczę sobie co i jak :icon_lol:) Tylko nie wiem gdzie tego kałaszka nabyć, tzn. taiwangun.com ma za 415 zł, a niektórzy mówili o cenie znacznie mniejszej 300-400 zł na innych serwisach.

Link to post
Share on other sites

Z tym hełmem racja - o ile nie masz w środowisku psychopatycznych snajperów walących 500 FPS po głowach to nie będzie Ci potrzebny.

Flecktarn i DPM dostaniesz raczej po taniości (poszukaj w miejscowych sklepach z demobilem), więc będzie starczyło na kamizelkę czy ww. ochraniacze.

Gogli bym nie radził (ach, ile czasu spędziłem na patrzeniu przez zaparowane szkła), wg. mnie lepiej zainwestuj w okulary. Najlepiej Bolle, sam je mam i się sprawiają. Ceny mogą odpychać, ale pamiętaj - na ochronie oczu nie oszczędzaj.

No, a cymę za bodaj 390 PLN dostaniesz na Gunfire.

Link to post
Share on other sites

Jako użytkownik zarówno okularów Bolle, Uvex (historycznie), jak i Ess mogę powiedzieć, że Ess parują najmniej.

Osobiście zamiast na gfc polecam kupować w sklepie taiwangun.com

Może i mają niewiele wyższe ceny - ~25zł różnicy w wypadku cm.028 - ale za to robią przeglądy w replikach przed wysłaniem, i o ile repliki z tg działają u mnie w stocku bez zarzutu przez horrendalnie długi okres czasu, to te same repliki z gfc potrafią notorycznie łapać usterki.

Tak jak pisał hardox umundurowanie w Dpm/Flecktarnie można dostać bardzo tanio, podobnie z resztą jak kamizelki, która de facto nie jest ci z resztą potrzebna na początku, jeśli nie będziesz wywalał stu kulek serią na każdego przeciwnika, bo z repliką dostaniesz magazynek - grzechotkę.

Z doświadczenia polecam także maską drucianą typu "stalker" (przykład: http://gunfire.pl/product-pol-1152194714-Maska-typu-STALKER-Olive.html) do ochrony twarzy, a przede wszystkim zębów. Ewentualnie stalkera można zastąpić szalokominiarką, lub czymkolwiek innym co zasłoni twarz.

Link to post
Share on other sites

Jak chcesz amerykanski mundur kontraktowy to woodland - jakies 120 zl za uzywki, do tego kamizelka lbv za 5 dyszek, kapelusz za 30. wszystko kontrakty. Do tego okulary - kupowałem kiedys jakies za 15 czy 20 zlotych, przezroczyste i jakies atestowane ze wytrzymywaly o wiele wiecej niz repliki asg ale nie

pamietam nazwy :P

 

Gogle i helm wbrew pozorom to taki sobie pomysl, strzaly w gorna czesc czaszki nie bola az tak mocno, do tego to wszystko jest niewygodne i gogle moga parowac :)

 

mundur moze byc tez dpm i flecktarn, bardzo tanie ale co moge powiedziec o flecktarnie jesli chcesz wzorowac sie na amerykanski zolnierza to flecktarnowi do tego najdalej, imo za brzydki :D

 

Ew. jak chcesz cos multicamowego to mtp - jest tanie, podobne kolorami tylko z tym troche gorzej jesli chodzi o dobór kamizelki, kapelusza itp

 

Jesli chcialbys wygladac niczym prawdziwy amerykanski zolnierz to w tej cenie same chinole (nie liczac okularow ofc)

 

Replika to cm028 aczkolwiek ja na twoim miejscu dolozylbym 150 zl i kupil np. cm045 - roznica bardzo duża zewnetrznie (stal/znal a plastik) i wewnętrznie (lepszy gb, większe fpsy)

Edited by Erkiii
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...