Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Erkiii

Użytkownik
 • Content Count

  144
 • Joined

 • Last visited

 1. Oj mają :D Na szynie RIS na chwycie przednim (tej z SR-x) siedzi nawet nawet (choć luz i tak jest), ale na szynie grzbietowej jest katorga. Lata na wszystkie strony.
 2. Nie wiem skąd wymiary. Do mojej kolby SF KWA wchodzi pakiet http://allegro.pl/li...5285943598.html Chyba, że w nowych KWA są jakieś inne kolby, albo masz okablowanie poprowadzone na przód, nie wiem :P
 3. Polecam segera. Rzetelnie wykonana robota, replika działa bardzo dobrze :)
 4. Wkładanie systemy do komory kwa, szczególnie z promykiem (który ma większą średnicę zewnętrzną niż stockowa lufa kwa) to mordęga. O ile stockową lufę z gumką systemy udało mi się włożyć, z promykiem się poddałem. Sprawdź jak to wygląda na stockowej lufie, jeśli nie będzie problemu będziesz musiał zmienić gumkę np. na zieloną gg, która jest cieńsza. Jeśli chodzi o drugi problem, powodem może być lekka asymetria lufy zewnętrznej w body. Ewentualnie problem może leżeć zespole komory hop-up i będziesz musiał zdjąć zatrzask lufy i pokręcić nią troszke aż wypustek u góry będzie prosto.
 5. Witajcie, szukam kabury do mojej hi-capy 5.1 marui - niestety nikt dedykowanych do hi-capy nie robi (ewentualnie są jakieś do colta, ale colt i hi-capa nieco się różnią), w związku z czym zdecydowałem się na udową. Moje propozycje to: http://miwo-military...1.MIWO-MILITARY http://www.military....ster-tlh_12530t http://asgshop.pl/sk...ukt.php?id=4227 Co o tym myślicie? :icon_smile:
 6. Czy ktoś z Was ma może kolimator, który siedzi sztywno na szynie kwa? :) Obecnie mam t1 g&p, kiedyś miałem eotecha 552 od viamortisa i oba mają luzy. Jak to wygląda z kolimatorami od tomkapl?
 7. Nie wiem czy aktualnie jest jakikolwiek sens kupowania replik karabinów za granicą. M4 KWA kosztuje tam koło 300 dolców, wysyłka przynajmniej 5 dych, do tego vat i cło (które zostaną naliczone na 99%), co przy obecnym kursie dolara (+ prowizji paypala) da pewnie około 1800 zł. Wersja z militari to (chyba) nie jest kwa Na zbrojowni jest jeszcze jedna http://zbrojownia.li...roducts_id=2193 na redberecie też, http://redberet.pl/q/?keywords=kwa na taktycznym aktualnie jest jedna, ale wkrótce, myślę, że powinno być więcej :icon_smile: Pozdrawiam.
 8. Oczywiście, że zmienia się wtyczkę - przejściówka w tym przypadku nie ma sensu ;)
 9. Czy ktoś może widział? http://www.taiwangun...&campaign-id=19 Prezentuje się bosko (choć pewnie tylko na zdjęciach), a cena niewiele wyższa od mb-01. Czy ktoś wie jak z kompatybilnością części wewnętrznych mb-01, vsrki etc. etc.?
 10. Jak zamówisz akcesoria na ris, kolimator, jakieś części to są szanse, że przejdzie. Od biedy, czasem zdarzy się, że komuś przejdzie pistolet. Ale na to, że nie zabulisz vatu i cła za dużą replikę, szansę są znikome... Z tego co mi wiadomo paki są prześwietlane rentgenem, a jeśli celnicy zauważą, że jest tam akacz, na pewno się zainteresują i z przyjemnością dołożą Ci opłaty :icon_smile:
 11. Znaczy się - kiedyś, każda emka KWA z klasycznym delta ringiem była zaklejana (w tym moja USA). Nie wiem jak jest teraz, możliwe, że plastikowe nie są zaklejane, a możliwe, że są. Mi osobiście po paru minutach nad piecykiem gazowym bez problemu udało się odkręcić, co prawda po takim zabiegu delta ring do wyrzucenia (zrobić się cały czerwony z białymi plamkami i tak mu zostało), ale skoro nie chcesz wstawiać risów typu free float, to i tak bez znaczenia i nie ma się co martwić. Emka którą podałeś to zwykłe, klasyczne M4 KWA, po prostu sygnowane przez innego producenta i jedyną różnicą jest bod
 12. Czy ktoś może uporał się z luzami w t1 g&p? Mogę nim na moim KWA ruszać we wszystkie strony, ledwo siedzi.
 13. Luzy lufy zewnętrznej najczęściej powoduje niedokręcony delta ring. Twój ris powinien być założony na pierścień. Zdejmij ris i dokręć ris tak mocno, aż nie będzie luzu. Nie mam g&p tmr, ale 99% free floatów tak ma tj. pierścień zakładany na upper receiver (na który wkręca, zakłada się ris) który jeśli nie jest wystarczająco dokręcony powoduje luzy lufy.
 14. Dokładnie te - mam ich 6. Mają jedną wadę, jak naładujesz trochę kulek to coś w środku zaczyna latać, ale one tak po prostu mają (w każdej sztuce tak mam). Działają bardzo ok, naprawdę dobrze wykonane. Plastik wygląda na porządny, raczej nie taki co po 1 strzelance się cały zarysuje albo pęknie jak na niego przypadkiem nadepniesz czy coś :P
×
×
 • Create New...