Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 KWA/EA do 1000zł w Polsce?


Recommended Posts

Czy wiecie gdzie obecnie można dostać w Polsce jakąś ciekawą Mkę ze stajni KWA lub EA? Macie może jakieś info o dostawach bo w popularnych sklepach typu zbrojownia wszystkie sensowne modele są 'w oczekiwaniu na dostawe' - pytanie ile realnie trzeba czekać :icon_razz: Zaraz po świętach zamierzam obdzwonić taktycznych, azteko i zbrojownie ale czy na ten moment macie może jeszcze jakieś pomysły w razie gdyby wyżej wymienionym towar się skończył? Może ktoś z was niedawno kupował i może się podzielić informacją :) Z góry dzięki

Edited by Lisek_krakow
Link to post
Share on other sites

Napaliłem się na emkę :P wydaje się najbardziej uniwersalną bronią na terenie otwartym. Boje się kupować używki bo dopiero zaczynam przygodę z ASG i nie znam się na bebechach :( Mój budżet to max 1000zł i KWA MOD1/2 najbardziej mi odpowiada z racji swoich małych gabarytow jak na M4 i wagi poniżej 3kg. Jeżeli nie uda mi się dostać KWA/EA to pewnie kupie MP5 SD6 ICS/Cymkę :) Ewentualnie zastanawiam się nad CM16 Raider R8-L od G&G (http://azteko.pl/gg-raider-cm-16-r8-l-bk-p-6818.html) chociaż wszyscy straszą plasticzanym body :/

Link to post
Share on other sites

To oczywiste że plastikowe body słabsze od metalowego ... jak chcesz używać karabinu w lesie to w przypadku uderzenia lufą o jakieś drzewo może ci pęknąć body ... nie raz takie sytuacje widziałem i tak też zakończyła żywot w kuble moja 1 replika :icon_razz:

 

@ EDIT Jak masz 1000zł co nie jest małą ilością hajsu to popatrz coś w desent emek ICS'a lub używanych G&P lub KWA... poczytaj temat gdzie masz wszystko co powinno być w dobrej emce i będziesz wiedział na co patrzeć ... Bo iść w G&G za 1000 to nonsens tak samo jak w cyme ... bo to chinole !

Edited by Szturmowysnajper
Link to post
Share on other sites

Dzisiaj jade oglądać używaną M4 KWA MOD2, stuningowana u taktycznych na 600zł wiec zobaczymy co to będzie ^^ podziele się wrażeniami jak wróce.

 

To oczywiste że plastikowe body słabsze od metalowego ... jak chcesz używać karabinu w lesie to w przypadku uderzenia lufą o jakieś drzewo może ci pęknąć body ... nie raz takie sytuacje widziałem i tak też zakończyła żywot w kuble moja 1 replika :icon_razz:

 

@ EDIT Jak masz 1000zł co nie jest małą ilością hajsu to popatrz coś w desent emek ICS'a lub używanych G&P lub KWA... poczytaj temat gdzie masz wszystko co powinno być w dobrej emce i będziesz wiedział na co patrzeć ... Bo iść w G&G za 1000 to nonsens tak samo jak w cyme ... bo to chinole !

 

Jeżeli decydowałbym się na plastika to G&G za 600zł z azteko, http://azteko.pl/gg-raider-cm-16-r8-l-bk-p-6818.html

Link to post
Share on other sites

To oczywiste że plastikowe body słabsze od metalowego ... jak chcesz używać karabinu w lesie to w przypadku uderzenia lufą o jakieś drzewo może ci pęknąć body ... nie raz takie sytuacje widziałem i tak też zakończyła żywot w kuble moja 1 replika :icon_razz:

 

@ EDIT Jak masz 1000zł co nie jest małą ilością hajsu to popatrz coś w desent emek ICS'a lub używanych G&P lub KWA... poczytaj temat gdzie masz wszystko co powinno być w dobrej emce i będziesz wiedział na co patrzeć ... Bo iść w G&G za 1000 to nonsens tak samo jak w cyme ... bo to chinole !

 

Jeżeli dla kogoś G&G to chinol, to przepraszam. :hahaha: Chyba, że Chiny przejęły kontrolę nad Tajwanem i tego nie zauważyłem.

 

@ Szturmowy - zastanów się co piszesz. Najpierw twierdzisz, że plastikowe body są be, a w kolejnym zdaniu polecasz eMkę ICS mieszczącą się w pułapie 1.000 zł. Nie wiem czy zauważyłeś, ale stosując to kryterium cenowe polecasz ICS z serii Universal z plasticzanym body :icon_lol: Mała prośba, jak polecasz tak obszerny temat to wskaż go w linku, bo tak to można szukać igły w stogu siana. :icon_cool:

 

Sorry za offtop.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli dla kogoś G&G to chinol, to przepraszam. :hahaha: Chyba, że Chiny przejęły kontrolę nad Tajwanem i tego nie zauważyłem.

Jeszcze jeden offtop, ale kwestią wyjaśnienia - Tajwan jest częścią Chin, gdyż Chiny to kraina historyczna, na którą składają się Chińska Republika Ludowa (kontynentalne Chiny) i Republika Chińska (czyli Tajwan).

Link to post
Share on other sites

xxx768 No proszę Cię, eMki G&G są całkiem dobre tylko wtedy, gdy nie rusza się gearboxa co nie zmienia faktu, że stosunek cena/jakość wypada jak chińczyk. W G&G płacisz ze dwie stówy za samą kontrolę jakości...

Nie powiedział bym żeby G&G wypadało jak chińczyk. Tu sie pojawia kwestia tego, że czasami wypada duzo gorzej niż chińczyk zasięgowo - fakt - ale wykonanie i kultura pracy nieporównywalna.
Link to post
Share on other sites

Wykonanie - nie wiem jak z plastikowymi replikami od nich, ale mój model GR16 miał bardzo kruchy korpus, odczuwalny luz na kolbie i słabo spasowany chwyt przedni. Muszka też miała pewien luz na boki a zębatki i sprężyna nie wytrzymały nawet roku normalnego użytkowania... Zęby poszły po 3 miesiącach więc czy ja wiem, czy ta kultura pracy jest istotna?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...