Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki gearbox do M4 APS


Recommended Posts

Nie ukrywam mój gearbox APSowski nie najlepiej wygląda w środku więc dzięki Ci Snajper za oferte ale nie będę przekładał już bebechów, a co do tematu to co JG nie podejdzie? nie ukrywam już mam właśnie na oku takiego to jakich szukać w razie czego? proszę o konkrety

Link to post
Share on other sites

Żaden dostępny oprócz APSowskiego nie wejdzie do tej repliki. Różnice w konstrukcji samego szkieletu, jakiś tam bolt catch, spust inny w APS, antireversal, listwa popychacza wraz z sprężynką i coś tam jeszcze.

Próbowałem we dwóch takich APS'ach przełożyć szkielety na JG/PJ i nie dało to pozytywnych efektów.

Link to post
Share on other sites

Prowadnica plastik kicz

Łożyska chyba 6mm plastik jeszcze gorszy kicz

Zębatki średniej jakośći

Tłok był ok

Głowica Cylindra plastik

Głowica tłoka plastik nic szczególnego ale nie rozpadała się jakoś szybko

Cylinderek OK

Dysza alu jak coś mogę sprawdzić bo leży u mnie w częściach to się dowiemy czy doszczelniona

AR zamiast tej dziwnej standardowej sprężynki ma dziurkę w którą wkłada się sprężynkę działa ok (w gb jest fajna opcja żeby odciąć AR gdy się zatnie) Da się wstawić standardowy

 

Zębatki

Tłok

Cylinder

Prowadnica

Popychacz

Stykówka

Głowica cylindra

Sprężyna na 100% kompatybilna z innymi sprawdzane

Dysza nie wiem jakiej długości musiał bym zmierzyć czy standardowa do emki

Jak ktoś jest zainteresowany to jutro mogę suwmiarką zmierzyć szkielet i porównać np z CYMĄ PJ itp.

W sumie jak poszukam to nawet spróbuje włożyć GB np PJ w body po APSie.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi Koledzy, Snajper fajnie by było jakbyś mi coś tam pomierzył i podał co i jak :) z góry dzięki. Bo generalnie jeszcze wczoraj dzwoniłem do Krakmanów i u nich serwisant mówił że podejdą różne gearboxy różnica może być w dyszy i komorze hopa. Nie ukrywam mam na oku JG i niewiem czy go da radę upchnąć.

Link to post
Share on other sites

Dysza jest doszczelniona. a głowice cylindra i tłoka w większości stockowych replik są plastikowe a więc nie ma się co dziwić. Co do łożysk to bieda, plastikowe ale jg w gb v3 w niższych modelach też robi plastikowe.

 

Z tego co pamiętam będziesz musiał piłować w dolnym body w miejscu gdzie przychodzi chwyt pistoletowy. Gdy próbowałem włożyć gb od jg tam właśnie mi się zatrzymał bo było zbyt wąsko.

Edited by Potfurr
Link to post
Share on other sites

Wcisnąłem w body bez problemu gearbox G&G wszystko pasowało i śmiga bez problemu tylko problem bo jak złożę giwerkę to mam wrażenie że coś nie pasi komora hopka i nie podaje kulek może ta dysza coś nie pasuje? czy może wymienić całą komorę hopa na inną?

Proszę o jakieś sugestie

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...