Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pulse-japan.jp/index.php koniec maja, zamówienie zbiorowe.


Recommended Posts

Witam. 30 maja będę robił zamówienie w tym sklepie pulse-japan.jp/index.php i jest ot termin nieodwołalny.

Sklep ma piękne cudeńka Laylaxa, Tokyo Marui czyli wszystko to czego nie da się kupić w Polsce.

 

Procedura:

Wysyłasz do mnie link co chciałbyś kupić a następnie odpisuję z wstępną wyceną. Uprzedzając cło i vat będzie.

 

Do 28 maja zbieram zamówieniami a do 30 maja przelewy i następnie składam zamówienie w sklepie.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Zamówienie poleciało zwykłym airmailem uniknąłem cła i vatu, zamówiłem trochę części laylaxa i w ciągu tygodnia dotarły do mnie więc, jeśli ktoś coś by potrzebował zamówić z tego sklepu to proszę dać znać.

 

 

@SirHawk tak jak podejrzewałem KWA/KSC leci w kulki i tyle, a sklep porządny.

Link to post
Share on other sites

A tak, aktualizacja z mojej strony. Po 3 miesiącach oczekiwania tydzień temu Pulse Japan przesłali mi maila, że zdobyli dwie z trzech zamówionych przeze mnie części (gumka hop-up oraz blaszka bezpiecznika, zamka nie było). W piątek otrzymałem całkowity zwrot sumy za zamek a wczoraj odebrałem paczkę. Wraz z ostatnim mailem sam się domyśliłem, że to fabryka leci w kulki.

 

Z mojej strony: WYŚMIENITY kontakt z klientem, szybka realizacja zamówienia, jeśli części można zdobyć. Polecam!

Edited by SirHawk
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...