Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Od lat siedzę w ruskim klimacie i teraz mam przez to mały problem.

Szukam jakiś ładownic kompatybilnych z magazynkami do AWM .338

z tym, że interesują mnie one tylko w formie bandoliera. Tak aby był to pas przez ramię na którym znajdują się ładownice, z dodatkowym paskiem biodrowym dla stabilizacji.

Ładownice nie musza być dedykowane do AWM, byle by magazynek się mieścił, ot tyle.

 

Widziałem takie bajery na filmach i fotkach z Afganu, tyle, że nie zapisywałem tego na dysku więc trudno teraz szukać...

Jest w ogóle coś takiego dostępnego na rynku?

Czy ew. muszę sam sklecić coś takiego z jakiegoś comfortpad'a/szelek i ładownic?

 

(interesują mnie tylko kolory: czarny, oliwka, ciemna zieleń, coyote brown, darkearth)

Link to post
Share on other sites

@Yahalom - ładownice pojedyncze do AWM znam :> od biedy nawet te do SWD pasują. Chodziło mi bardziej o bazę pod bandolier ;)

 

@wojtekk8 - posiadam bandolier do mosina jak i samego mosina. Potrzeba mi czegoś bardziej "taktycznego" z dodatkowym pasem biodrowym.

 

Zapodam zdjęcia poglądowe - coś w tym stylu:

2012_7_7_2_001.jpg

1338_217af860.jpg

Link to post
Share on other sites

Ten HUSK nawet ciekawy, ale wygoda noszenia tego czy funkcjonalność jak dla mnie wątpliwa.

 

Jako bazę do przeróbki możesz użyć czegoś takiego:

http://www.hanet.com.pl/Modularna-Torba-Na-Pistolet-Kabura-Hip-Bag-Molle

 

Nie wiem też czy zwykły pas typu PT-2 lub jakiś inny bez pasa właściwego nie spełni równie dobrze roli.

 

Prezentowany przez Ciebie HUSK:

http://store.tactical-performance.com/product/V-00510AFG.html

Link to post
Share on other sites

HUSK to właśnie coś w tym stylu czego szukam, ale jeszcze się wstrzymam bo robię research bo ruskich stronach ze szpejem, może tam coś znajdę.

Martwią tylko te ceny ~150$ idzie przeżyć ale jak znam życie to kolejne 50/100$ za wysyłkę, a w krajowych sklepach brak jakiegokolwiek produktu tego typu :/

W każdym bądź razie wielkie dzięki za linki, jak by ktoś jeszcze znał jakiś ciekawy model to też chętnie zobaczę :icon_smile:

Edited by IvanAssassin
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...