Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam :) Chciałem zwrócić waszą uwage na nowo powstałe forum podhalańskich grup Air Soft. Jest to społeczeństwo łączące grupy ASG na podhalu ale nie tylko :] Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na www.asg-podhale.prv.pl lub odezwij się do mnie na gg :)

Ps. Sory, za tak natarczywy sposób reklamy ale chciałbym żeby się forum rozruszało :D

Link to post
Share on other sites

Tak na stracie. Chciałem powiedzieć ze mi głupio, że niektórzy odebrali to wszystko jako SPAM :( Cholernie chciałem tego uniknąć, ale niesty się nie udało... Może rzeczywiście troche przesadziłem... Jeżeli ktoś odczuł to właśnie w ten sposób to jeszcze raz przepraszam.

Niektórzy zrozumieli moje intencje (w tym miejscu gorące pozdro dla HUNTERS Myślenice), a niektórzy nie... Dlatego zamieszczam to sprostowanie: Mój mail nie maił byś spamem a jedynie bodźcem mającym rozruszać nowo powstałe forum :) Troche sie urobiłem z postawieniem tego forum i mam z tego czystą satysfakcje i nic więcej :) Chciałem tylko, żeby moja praca została doceniona a ASG którego jesteśmy wszyscy maniakami rozwijało się jeszcze prężniej szczególnie na Podhalu i w okolicach z tąd pomysł na forum :)

Mój cytat z nowego forum:

Tak na starcie to chciałem was wszystkich powitać na tym nowo otwartym forum.

Gdy trafiliście tu po raz pierwszy zapewne nasunęło wam się pytanie: Po co to wszystko? Otóż odpowiadam: Forum powstało po to, aby podhalański (ale nie tylko ) Air Soft rozwijał się w jeszcze szybszym, a co najważniejsze zorganizowanym tempie. Chodzi o to, aby łączyć wszystkie teamy, wspólnie planować zloty, poznawać się nawzajem i uczyć się od siebie =D Nie każdy umie stworzyć witryne WWW swojej drużyny, ale z forum nie jest to już potrzebne. Wysyłacie mi informacje potrzebne do stworzenie działu o waszej drużynie (np. Ressurecred Wolfs) i gotowe! Zarządzacie informacjami o swojej drużynie z poziomu moderatora przez forum! Żadnych edytorów itp. Więcej informacji w dziale Regulamin --> Jak dodać swoją drużyne?

Tak, więc maniacy Air Soft Gun łączcie się przez nasze wspólne forum i zachęcajcie innych a wkrótce osiągniemy wspólny cel, stworzenie silnego jak i spopularyzowanego sportu, jakim jest Air Soft! Przekonamy tych, którzy jeszcze nie trenują i sprawimy, aby Ci, którzy trenują zos

tali zauważeni!

 

Na koniec jeszcze podziękowania dla Regdorn' a za to iż mimo, że chyba nie udało mi sie go przekonać co do słuszności moich intencji ten zdjął mi bana z forum- dziękówa :D

I oczywiście sory dla LD_cynik' a za to iż też zrozumiał to jako Spam. Jeszcze raz sory :)

Link to post
Share on other sites

spam - masowy mail na wyslanie ktorego nie wyrazilem zgody.

 

Mój mail nie maił byś spamem a jedynie bodźcem mającym rozruszać nowo powstałe forum

 

A to ci. Jak tak dalej pojdzie to wszystki syf jaki dostaje na maila bedzie mial na koncu linijke "to nie jest spam tylko bodziec majacy rozruszac sprzedaz nowo powstalego srodka na powiekszanie kutasa".

Link to post
Share on other sites
spam - masowy mail na wyslanie ktorego nie wyrazilem zgody.

 

Mój mail nie maił byś spamem a jedynie bodźcem mającym rozruszać nowo powstałe forum

 

A to ci. Jak tak dalej pojdzie to wszystki syf jaki dostaje na maila bedzie mial na koncu linijke "to nie jest spam tylko bodziec majacy rozruszac sprzedaz nowo powstalego srodka na powiekszanie kutasa".

 

Niepodważalna racja temu mówie, że przesadziłem.

Tylko patrząc na drugą strone medalu ktoś dostaje za to kase, ja nie mam z tego grosza jedynie satysfakcje, że włożona w forum praca została zauważaona i się przydaje do publicznego użytku.

 

_____________________________________________________________

EDIT: Napisałem tego posta 5 min temu i jak już miałem wyjść z forum naszła mnie taka myśl, że i tak zaraz ktoś coś napisze, że jestem spamer no i prościej mówiąc wal sie. Tutaj powiem wam tyle: Nie bede więcej się tłumaczył bo tylko winni się tłumaczą. Spierdoliłem sprawe, może tak, wystarczy :?: Bo ja już mam serdecznie tego dość bo cokolwiek bym nie napisał i tak ktoś mnie przekrzyczy :P Więc koniec, spierdoliłem więcej tego nie zrobie- usatysfakcjonowani :?:

Link to post
Share on other sites

Robak strasznie zboczony ten link do waszego forum:)Dobrze,ze otwiera Wirtualną Polskę bo rodzice są w pobliżu:)Domyślam się,ktoś mocno się na Ciebie wnerwił i zrobił Ci takiego hmm jakby to nazwać ,,figla''.

Ja dostałem PW od Resistance z z podobną wiadomością oczywiście spamową o nowo otwartym forum dla młodocianych ,,airsoftowców''.

Ale przynajmniej dzięki niemu jest jakaś korzyść,a mianowicie spaławił reibena z forum WMASG:)

Link to post
Share on other sites

Robak dobrymi checiami jest pieklo wybrukowane, Ni ewazne czy chodzi o lancuszek dla chorujacego Jasia, powiekszanie penisa czy propagowanie jakiegos forum - spam to spam. Konto na wmasgu mam niefiltrowane przez wzglad na userow ale np. na home.pl to juz killuje prawie wszystkie adresy z darmowych kont oprocz znajomych.

Link to post
Share on other sites
Robak strasznie zboczony ten link do waszego forum:)

 

bo zapieprzyłem sprawe i wiadomośc została editowana :P

 

 

A tak ogólne to mam nadzieje, że mnie finalnie nie przekreśliliście i mnie nie zabijecie w przeciągu następnych 24h (ale na wszelki wypadek zamnkne drzwi na drugi zamek :P)

Link to post
Share on other sites
A tak ogólne to mam nadzieje, że mnie finalnie nie przekreśliliście i mnie nie zabijecie w przeciągu następnych 24h (ale na wszelki wypadek zamnkne drzwi na drugi zamek :P)

wejdziemy kanałami wentylacyjnymi jak ksenomorfy

 

Ciężka sprawa... Ale jak coś to sie zadzwoni po Predatora i może pomoże a jak nie to jestem udupiony :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...