Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kupno repliki M4 (Nowy z ASG)


Recommended Posts

Witam.. Ostatnio zaciekawiłem się własnie replikami ASG a bardziej całym tym systemem (Turnieje, Bitwy itp.) Aktualnie planuje kupno repliki karabinu M4 i napotkałem się na kilka takich. Jedna z nich okazała się jedną wielką beznadzieją (M4 d94s od WELL'a) za 100 zł a druga zas budzi u mnie dosć wysokie zainteresowanie. Jest to karabin M4 CM.207 firmy CYMA. Poczytałem sobie i obejrzałem kilka recenzji tej broni i jak dla mnie, jest wspaniała. Nie znam się zarazem na tym całym ASG więc prosiłbym o notkę jak owa replika się sprawuje, jakie baterie mogę dać do akumulatora owej repliki i czy się opłaca za taką cenę.. Tutaj rzucam wam link do jednej strony gdzie własnie owa replika jest. http://www.taniemilitaria.pl/cm207-cyma-p-3042.html#.U3TM3oF_vB9

 

Z góry wielkie dzięki za pomoc!

Link to post
Share on other sites

W tej cenie nie znajdziesz żadnej emki. Najtańszym i najsensowniejszym w twoim wypadku był by zakup M4 od Specna Arms, ale najtańsze zaczynają się od 600 zł. Niestety emki to upierdliwe stworzenia, wymagające precyzji, a emki poniżej tej sumy to po prostu kupka nieszczęścia :icon_razz:

Edited by Krwawy
Link to post
Share on other sites

Z twojego przedziału cenowego jest AGM 003, problemem może być jego dostępność,

następnym przedziałem cenowym w jaki warto włożyć swoje PLN to przedział 350-450 zł gdzie królują wszelkie AK Cymy, ewentualnie dorwać można G36 od JG.

Dalej za około 500-600 kupisz już fajne AK i fajne G36 w obu przypadkach z możliwością tuningowania która ma jakiś sens.

Link to post
Share on other sites

Pytanie zasadnicze. Po kij ci tuning? 400-600 FPS chciałbyś mieć? Krzywdę komuś planujesz tym zrobić? Osoby (zwłaszcza nowicjusze) z replikami +400fps to ogromne zagrożenie dla zdrowia... i nie są zbytnio lubiani (nie bez powodu).

Link to post
Share on other sites

Ja mogę Ci polecić G36c od JG (JG608). Ja właśnie je kupowałem na początku, i przez jakiś czas nie było problemów.

Akurat tyle by mi się ASG spodobało i wtedy się zaczęło :icon_biggrin: ... Batka padła, kolejna stówka, ładowarka niszczy batkę, kolejna stówka,

w magazynku pęka sprężyna, kilka dych na nowy.

 

Ale po tych wydatkach, przeczyszczeniu styków (masakra) i kilku innych... strzela! :hahaha:

Podsumowując godne polecenia dla początkującego :icon_razz:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...