Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Combat Shirt 101 Inc.


Recommended Posts

Witam.

 

Przymierzam się od jakiegoś czasu do zmiany umundurowania. Szukałem na forum, jednak nie znalazłem żadnych informacji na temat tego Shirta. Jak w temacie, ktoś posiada, używa, jak z trwałością materiału ? Jak wychodzi z porównaniem do Helikona ?

 

Z góry dziękuję za przydatne odpowiedzi i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

W combat shirtach rozchodzi się o materiał na klatce / plecach. Produktu 101 inc. w rękach nie miałem ale zalatuje to podobnym rozwiązaniem jak w Helikonie, a to nie jest materiał, który oddycha i spełnia założenie tego typu ciucha. Jeśli nie masz parcia na jakieś fikuśne kamuflaże, to kup sobie UBACSa w MTP, albo dozbieraj ciutkę do Massifa - tylko tutaj przy intensywnym użytkowaniu zacznie strzępić się materiał termoaktywny.

Link to post
Share on other sites

Jw.

 

Combat shirt to przede wszystkim ODDYCHALNOŚĆ korpusu (czasem, w warunkach 'wojennych' zamieniany na trudnopalność).

Chińskie podróbki mają to do siebie, że część 'termoaktywna' pozostaje takową tylko w fantazji użytkownika...

Helikon stety, niestety kwalifikuje się do ww. chińszczyzny, kosztując przy tym naprawdę dużo.

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...