Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Firma Fostex i jakość jej produktów.


Recommended Posts

Nie wiem jak inne rzeczy, ale spodnie BDU sa nieciekawe :( Kumpel mial pare ich bdusow, wykoannych z 65/35 poli/bawelna i strasznie swiecily, szczegolnie na tylku i kolanach gdzie zaczely sie scierac. Dodam tylko, iz bylo to normalne, cywilne uzytkowanie a nie survival czy ASG.

 

Lepszej jakosci sa natomiast ich spodnie w stylu M65, o wiele lepszy material i wykonanie.

Link to post
Share on other sites

Dzięki, stary też mówił że materiał troche mu się nie podoba w tych bdu ale m65 są bardzo dobre. A czy wiecie, jakie są spodnie i bluza w www.specshop.pl bdu te za 89zł. CZy to są dobre czy złe.

I gdzie moge dostać kontraktówki bdu bo są na www.demobil.pl i www.demobil.com.pl ale nie wiem czy są oryginalne. I czy moglibyście podać pare linków.

Link to post
Share on other sites

MARPAT wart jest swej ceny, ale jeśli chcesz coś pokroju BDU poszukaj na allegro jak jeszcze tego nie zrobiłeś lub na e-bay.pl. Na demobil.pl rzeczy który są kontraktowe i są nowe oznaczone są jako "mint", natomiast używane są prawie zawsze kontraktowe, jak nie są jest to zaznaczone w opisie.

Link to post
Share on other sites
Dziękuje, mam pytanie do ebay.pl.Jeśli zalicytuje na tej stronie na zagranicznych to co z przesyłką bo są tanie oryginalne marpaty http://www.ebay.pl/viItem?ItemId=6548045341 to co z przesyłką i zapłatą. Gość jest z Pn Californi to ja płace za przesyłke i odbieram na lotnisku.

 

Placisz mu z gory (paypal/money order). Paczke przywozi ci poczta do domu, za paczke (lotnicza) zaplacisz ok. $25. A w ogole to ta kwestia byla juz poruszana na forum, wiec uzyj "Szukaj"

Link to post
Share on other sites

Dzięki wszystkim za odpowiedź, oto mi chodziło. Według teo co napisał El_Szaszłyk bluza bedzie razem kosztować 121 złotych lub więcej, czyli o 110 zeta taniej niż oryginał oryginał i do tego starczy na spodnie :D . Fenks wszystkim.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Spodnie BDU - woodland - "odblaskuja", w miare szybko traca kolor (staja sie o wiele jasniejsze), dziwny material - sliski.

Spodnie czarne tej samej firmy - po 3 miesiacach zaczynaja blaknac ni z tego i z owego (od uda, az po golenie).

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

A czy 150zł za orginalne spodnie m65 woodland Fostex'a to się opłaca (jak ktoś orjentuje sie to sprawdzałem pod Pałacem Kultury w militarnym , w tym co nie jest tak drogo a obsługa nie jest chamska .

one miały jakąś taką siatkę na sobie. :?:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 years later...

Znowu odgrzewam kotleta :lol:

 

Widziałem dzisiaj w army shopie całkiem przyzwoicie wykonany plecaczek Fostexa, łudząco podobny do tego wynalazku:

http://www.gunfire.pl/product-yid-11521904...sault-Pack.html

 

Zamki grube, mocne, wystających nitek mało, całkiem równo przeszyty. Materiał to jakiś poliester o gramaturze ok. 800-1000 denier.

 

Plecak był w ciemnej oliwce. Cena 110 zł. Niestety te kieszenie mało pojemne. Raczej na książki, dokumenty niż szpej...

Link to post
Share on other sites

W grę wchodzi jeszcze bardzo podobna konstrukcja Mil-teca:

http://www.sklep.vest.pl/product_info.php?...roducts_id=3181

 

Znając życie, może być tak, że w jednej fabryce szyją plecaki dla kilku firm, w innej np. spodnie. Stąd np. taka różnica w jakości m65 i bdu fostexa - m65 są natomiast bardzo podobne do tych helikona...

Oczywiście to są te same plecaki, można dodać do tego jeszcze metkę Texar i kilka innych pewnie jeszcze.

Link to post
Share on other sites

W tym plecaku są bardzo słabej jakości klamry. Kumplowi na strzelance strzeliła ta która trzyma pasek na ramię i całą strzelankę chodził ze związanym, przeklinał jak szewc bo nie mógł sobie go wyregulować i co chwila się rozwiązywało.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...